OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Rachel Bailey / İki Bebek Bir Aşk, Kasırga Sonrası / PDF / 2 Kitap

Kasırga Sonrası
Drew genç ve zengin bir adamdır kendisine ait çiftlikte at yetiştiriyor ve bu atları oldukça yüksek paralara satıyordur. Drew için her şey yolunda gibi gözükse de onun baş belası inatçı mı inatçı Beth adında bir komşusu vardır. Tartışmaları her gün sürer ta ki arazide bir kasırgaya yakalanıp sığınmak için girdikleri binada mahsur kalana dek baştan çıkarıcı bu genç kadın ile yapa yalnız kalan Drew için fırtına artık dışarıda değil kendi içindedir.
Kasırganın verdiği korku ve telaş havası bitmiş içeri de koşuşturmanın sonucu nefes alış verişlerin sesinden başka ses olmasa da birbirlerine olan bakışmaları çok şey anlatmaktadır. Bakışmalar bir öpücükle sonuçlanır ve ikili arasında ansızın başlayan aşk huzurlu kollarda devam mı edecek yoksa yeni bir kasırganın doğuşuna sebep mi olacaktır.
İki Bebek Bir Aşk
Çekici bir o kadar da çapkın olan Liam bir çocuğunun olacağını duyduğunda çok şaşırmıştı hayatta bir çok şey yaşamış çocuk haberinden sonra da artık başka başıma ne gelebilir ki diye düşünürken çok erken konuştuğunu fark edecektir çünkü başına hiç ummadığı bir aşk gelecektir hemde çocuğunun dadısına.
Kendisini ne kadar zorlasa da bu sarışın ve aşırı çekici kadının cazibesine dayanamıyor ve git gide daha çok bağlanıyordu.
Kasırga Sonrası eKitap oku
İki Bebek Bir Aşk İndir

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku