Roman

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız – Kristin Hannah – Online Kitap Oku

Kristin Hannah / Sevgi Uğruna Yaptıklarımız / PDF / Sayfa: 464

Oldukça dokunaklı, hayatın ta kendinsinden bir roman. Yuvasının bile bozulmasına sebep olan çocuk yapamama sorunu yüzünden artık umutları tükenmiş bir kadın, kocasından da boşanarak ailesinin yaşadığı şehre dönerek, yine ailesinden kalma dükkanı işletmeye başlar. Bir süre sonra annesi tarafından bırakıp kaçılmış henüz 16 yaşlarında bir kız çocuğu iş başvurusunda bulunur. Zamanla bu ikili arasında sıkı bir bağ oluşur..

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız Hakkında

Aynı şeyin özlemini çeken iki kadın…
Ailenin Ne Anlama Geldiğini Öğrenecekleri Duygusal Ve Dokunaklı Bir Yolculuk…

Yıllar süren uğraşına rağmen çocuk sahibi olamaması Angie Malone’u çok üzmüştür. Acı dolu bir boşanmanın ardından Pasifik Northwest’teki kasabasına döner ve aile restoranının yönetimini devralır. Hayatın dalgalar gibi yükselip alçaldığı West End’de, problemli genç bir kadınla tanışıp arkadaşlık etmeye başlayan Angie’nin hayatı bütünüyle değişmeye başlar.

Angie, Lauren Ribido’yu işe alır çünkü on yedi yaşındaki bu kızda farklı bir şeyler bulur. Aralarında sıkı bir bağ oluşur ve annesi Lauren’ı terk ettiğinde Angie ona kalacak bir yer verir. Ama bu iyiliğin sonuçlarına göğüs gerecek güçte değildir henüz. Biri çocuk özlemi çeken, diğeriyse anne sevgisine hasret bu iki kadın kimsenin hayal edemeyeceği bir şekilde sınanacaktır.

Yorumlar

“Harika… Çok dokunaklı… Karakterlerin sıcaklığı ve karmaşık kişilikleri derinlerde kalmış duyguları ortaya çıkarıyor.”
RT Book Reviews

“Hannah, okuyucuyu karakterlerin hayatına sürükleyip onları kendi arkadaşlarıymış gibi hissettirirken ailedeki acıları ve sevinçleri ele alarak neden kadın edebiyatının yıldızı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.”
Booklist

“Hannah başkahramanlarının ruh halini derinlemesine yansıtıp hislerindeki ufak farklılıkları betimlemekte çok başarılı.”
The Washington Post Book World

“Yürek burkucu… Hem acı hem tatlı.”
Publishers Weekly

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız Online Kitap Oku

Alternatif

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Aşka Çıkan Yol – Kat Cantrell – Online Kitap Oku

yakutlu

Cengiz Aytmatov – Cemile (Roman Özeti)

yakutlu

Akademi – Joelle Charbonneau – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy