Ekitap, ekitap indir
Roman

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar – Donald S. Besore Online Kitap Oku

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar – Donald S. Besore ekitap

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar kitabı hakkında bilgiler:

Donald S. Besore'in Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar isimli kitabı 143 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Tarihte iz bırakmış, bugün artık 'Büyük Adam' diye bilinen bireylerin analarının karnından böyle doğmadıkları biliniyor elbette. Fakat bunun da ötesinde bazıları yaşamda fazla değişik yöntemler izlemeye çalışmışsa… Hatta hayli uğraşıp didinmelerine karşın bu ilk tercihlerinde başarılı olmadıktan sonra başka yollara sapmış ve işte o vakit 'Büyük Adam' olmuşlarsa… Bu halde ortaya enteresan hayat öyküleri çıkabilir. İşte bu kitap bu cins çarpıcı 'Büyük Adam' örneklerinden oluşuyor.
Papaz Olmaya kalkışıp devrimci olan da var, ressam olmaya kalkışıp tarihin göndüğün en kocaman zalimlerden biri olan da… Boksör veya çiftçi olmaya uğraşıp fazla değişik yerlerde karar kılanlar bulunduğu gibi, kolay bir öğremen olarak başlayıp hükümet başkanlığına uzanan merdivenleri şuurlu bir biçimde tırmanan ve sonra da o zirvede başı dönen, gözü kararanlar da var.
Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar Online Kitap Oku Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Donald S. Besore kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Mistik Şehir – Theo Lawrence – Online Kitap Oku

yakutlu

Islam ve Laisizm

yakutlu

Benim Ebedi Aşkım – Marsha Canham – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap