Roman

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar – Donald S. Besore Online Kitap Oku

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar – Donald S. Besore ekitap

Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar kitabı hakkında bilgiler:

Donald S. Besore'in Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar isimli kitabı 143 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Tarihte iz bırakmış, bugün artık 'Büyük Adam' diye bilinen bireylerin analarının karnından böyle doğmadıkları biliniyor elbette. Fakat bunun da ötesinde bazıları yaşamda fazla değişik yöntemler izlemeye çalışmışsa… Hatta hayli uğraşıp didinmelerine karşın bu ilk tercihlerinde başarılı olmadıktan sonra başka yollara sapmış ve işte o vakit 'Büyük Adam' olmuşlarsa… Bu halde ortaya enteresan hayat öyküleri çıkabilir. İşte bu kitap bu cins çarpıcı 'Büyük Adam' örneklerinden oluşuyor.
Papaz Olmaya kalkışıp devrimci olan da var, ressam olmaya kalkışıp tarihin göndüğün en kocaman zalimlerden biri olan da… Boksör veya çiftçi olmaya uğraşıp fazla değişik yerlerde karar kılanlar bulunduğu gibi, kolay bir öğremen olarak başlayıp hükümet başkanlığına uzanan merdivenleri şuurlu bir biçimde tırmanan ve sonra da o zirvede başı dönen, gözü kararanlar da var.
Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar Online Kitap Oku Tarihi Değiştiren Başarısızlıklar Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Donald S. Besore kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Karşılıksız Aşk – Gregory Dart – Online Kitap Oku

yakutlu

Hiç Olmamış Gibi Yapalım – Jenny Lawson Lawson – Online Kitap Oku

yakutlu

Dollanganger Ailesi Serisi – V. C. Andrews – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy