Roman

Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – Online Kitap Oku

Haruki Murakami / Kadınsız Erkekler / PDF – EPUB / Sayfa: 224

“Bir kadını yitirmek, tüm kadınları yitirmek demek…”

Bir çok dünyada kitapları yok satan yazarın en son kitaplarından birisi olan “Kadınsız Erkekler” adlı eseri oldukça büyük beğeni topladı. Bu kitap erkek ve kadın çatışması üzerine yazılmış bir tür öykü tarzı içermektedir. Bir grup farklı ve bir birinden habersiz erkeklerin aynı noktada buluşmasını sağlayan kadınlar ve ayrılık üzerine yazılmıştır.

Bu ortalama 200 sayfalık e-kitabın içerisinde bulabileceğiniz duyguların sınırı olmadığı gibi insan ve insan doğasına dair bir çok detay ve bilgi vermektedir.

Kadınsız Erkekler Hakkında

Haruki Murakami’nin “Kadınsız Erkekler” adlı eseri, özlem, ihanet, ölüm, terk ediliş, vazgeçiş nedeniyle yalnız kalan birkaç erkeğin öyküsünün anlatıldığı bir hikaye derlemesidir.

“Bir gün sen de kadınsız erkeklerden olacaksın. O gün en ufak bir uyarı, küçücük bir ipucu vermeden; önsezi olarak hissettirmeden ya da içine doğmadan; kapını çalmadan, hiç beklemediğin bir anda seni bulacak. Bir köşeyi döndüğünde, aslında çoktan oraya varmış olduğunu anlayacaksın. Geriye dönmek mümkün olmayacak. O köşeyi bir kez dönünce, orası artık senin için mümkün olan tek dünya olacak. O dünyada sen kadınsız erkeklerden biri olarak anılacaksın.”

Kadınsız Erkekler Online Kitap Oku

Kadınsız Erkekler Online Kitap Oku

Kadınsız Erkekler Alternatif indir

Benzer İçerikler

Karanlığın Külleri – İlknur Birdal – Online Kitap Oku

yakutlu

Vazgeçebilmek – Guy Finley – Online Kitap Oku

yakutlu

Aslında – Cora Carmack – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy