Benim Ebedi Aşkım – Marsha Canham – Online Kitap Oku

Benim Ebedi Aşkım / Marsha Canham / PDF / Sayfa: 154

Oldukça onurlu ve güçlü bir savaşçı olan Ciaran uğradığı iftira sonucu büyücülükle suçlanır ve sürgün edilir. Çok sevdiği topraklarından sürüldükten bir süre sonra sığındığı bir köy ona sahip çıkar. Bu sırada bu köye bir kadında sığınmıştır. Bu kadın kocası tarafından öldürülmek istenen Amie. Köyün korunmasını üstlenen Ciaran bu kadın hakkında karar vermek zorundaydı. Kendisine düşen onu kocasına teslim etmekti fakat ikili bir birine oldukça yakınlaşmıştı bile..

Benim Ebedi Aşkım Hakkında

İtibarını Kaybeder.

Ciaran Tamberlane onurlu bir savaşçıydı, ta ki bir hain olarak damgalanıp hem kiliseye hem tahta inancını yitirene kadar. Kilisenin aforoz ettiği, hakkında karanlık dedikoduların yayıldığı Tamberlane’in kendi kendini mahkûm ettiği sürgünde, sorumlu olduğu tek şey, sahip olduğu toprağın üzerinde
yaşayan köylüleridir.

Ve Onu Kazanır.

Amarath de Langois, itaatkâr bir eşti, ta ki kocasının baskılarından kaçıp küçük bir köye sığınana kadar. Kocasının adamları onu takip edip bulduklarında Lord Tamberlane müdahale etmeseydi, öldürülecekti.

O zamanki kanunlara göre Lord Tamberlane Amie’yi kocasına götürmek zorundaydı. Fakat Amie’nin kocası onu öldürmek istiyordu. Amie, Tamberlane’in kalesinde kaldığı sürece, Lord Tamberlane onu her türlü kötülükten koruyacaktı. Lord Tamberlane, yapmak zorunda olduğu, Amie’nin geri götürülmesi işine karşı çıkarsa kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. Ama hayatını riske atarsa aşk için kazanacak çok şey vardı.

Benim Ebedi Aşkım Online Kitap Oku

Benim Ebedi Aşkım PDF Turbo İndir

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Sokakta

yakutlu

Gün Işığım – Özlem Çorapçı – Online Kitap Oku

yakutlu

Kapak Kızı – Ayfer Tunç

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy