Roman

Aşk Senfonisi – Nora Roberts – Online Kitap Oku

Nora Roberts, / Aşk Senfonisi / PDF – EPUB / Sayfa: 145

Müziğin Sihri

Natasha eski dans hayatına son vermiş kendi kabuğuna çekilerek artık küçük bir dükkan işleten alımlı bir kadındır. Diğer yandan Spence bir bestekar ve müzisyendir fakat kaderi aynı olan bu iki insan gibi adam da artık bu işleri bırakmak zorunda kalıştır. Fakat onların yollarını kesiştiren yine tutkulu oldukları sanattır. Spence bu kadını görür görmez etkilenir. Bir baba olmasına rağmen aşk hayatını bitirmeyi çoktan düşünen bu adam, Natasha ile karşılaştıktan sonra adeta bir liseli aşığa dönüşmüştür. Fakat bu hırçın ve hayata tepkili kadınla yaklaşmak kolay olmayacaktır..

Aşk Senfonisi Hakkında

Spence Kimball, artık üretemeyen ünlü bir besteci, piyanist ve yakışıklı, bekâr bir babadır. Natasha Stanislaski ise, artık dans edemeyen ve bir oyuncak dükkânının sahibi olan, sıra dışı güzelliğe sahip, eski bir balerindir. Spence, Natasha’nın hırçın tavırlarının, gizlediği derin acılardan kaynaklandığını hissederek, küçük kızı Freddie’yle güç birliği yapar. Bu harika kadının korkularını yenmek ve ona yeniden sevebileceğini göstermek için, elinden geleni yapmaya kararlıdır. Acaba müziğin sihri, benzer acılar yaşamış bu iki insanın, gerçek aşkın namelerini duymalarını, sağlayabilecek mi?

Aşk Senfonisi Online Kitap Oku

Aşk Senfonisi Online Kitap Oku

Aşk Senfonisi PDF ve EPUB Turbo İndir

Benzer İçerikler

Yaban Ailesi – Matt Whyman – Online Kitap Oku

yakutlu

Tutku Dersleri – Madeline Hunter Online Kitap Oku

yakutlu

Beyaza Tutsak – Ecem Altınok – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy