Kendini Aşka Bırak – Sophie Jordan – Online Kitap Oku

Sophie Jordan / Kendini Aşka Bırak / PDF / Sayfa: 368

Portia ve Heathston henüz tanışmamışlardı. İkisi de soylu bir aileden gelen iki gözde bakardı. Fakat yine her ikisi de hayatını yaşamak istiyor ve evlilikten sürekli kaçıyorlardı. Fakat ilk olarak evliliğe mecbur bırakılan kişi Portia olmuştu. Çünkü soylu ailesi oldukça kötü zamanlar geçiriyor ve batmak üzerelerdi. Bu yüzden zengin bir kocaya onu vermekten hiç çekinmeyen ailesi damat arayışına girişmişti bile. Bu sırada Heathston sürekli bir bahane üreterek peşinde onca soylu genç kız olmasına rağmen hep başına buyruk takılır ve eski bir aile hastalığını bahane ederek evlenmezdi. Bu iki insanın karşılaşması da bir kaza sonucu meydana geldi…

Kendini Aşka Bırak Hakkında

Portia Derring, büyükannesinin bütün ısrarlarına rağmen evlilik fikrine bir türlü ısınamamıştır; annesi gibi, yolculuklara çıkarak dünyayı keşfetmenin hayalini kurar. Ancak Derring ailesinin son dönemlerde yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle büyükannesi, Portia’nın varlıklı bir erkekle evlenerek ailesini bu parasal güçlükten kurtarmasını ister.
Heathston Moreton, cemiyet hayatının gözde bekârıdır. Tanınmış aileler kızlarını Heathle evlendirerek bu soylu ve zengin aileye dâhil olmak için birbirleriyle yarış halindedirler. Ancak Heath, ailesinde önceki nesillerde görülen ve deliliğe neden olan kalıtsal bir hastalığı bahane ederek evlilikten kaçar. Yakışıklı Kontun çapkınlıkları dillerde dolaşırken, aile büyükleri de onu evlendirmek için kolları sıvar. Ancak bu dik kafalı genç adamı evlendirmek hiç de kolay değildir.

Fırtınalı bir günde, küçük bir kaza bu kadın ve erkeği karşı karşıya getirir. Aralarında kıvılcımlanan tutku, aşka dönüşebilecek midir?

Kendini Aşka Bırak Online Kitap Oku

Kendini Aşka Bırak Turbo Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

İskoç Şövalyeleri Serisi – Amanda Scott – Online Kitap Oku

yakutlu

Deliliğe Övgü – Desiderius Erasmus Online Kitap Oku

yakutlu

Korkma Ben Varım – Murat Menteş Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy