Roman

Kimi Seçtiğine Dikkat Et – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

Kimi Seçtiğine Dikkat Et – Jennifer L. Armentrout ekitap

Kimi Seçtiğine Dikkat Et kitabı hakkında bilgiler:

Karanlık Elementler Serisi #3Jennifer L. Armentrout'un Kimi Seçtiğine Dikkat Et isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Karanlık Elementler" macerası, serinin üçüncü kitabı bazı Seçtiğine Dikkat Et ile nefes soluğa sürüyor!
Her seçimin bir sonucu var. Fakat on yedi yaşındaki Layla herkesten daha zorlu seçimlerle, daha ağır sonuçlarla karşı karşıya… Işık mı karanlık mı? Kışkırtıcı iblis Roth mu, koruyucu Muhafız Zayne mi? Hepsinden zoru da hem iblis hem Muhafız olan Layla'nın hangi yanını seçeceği…
Üstelik Layla yeni bir sorunla karşı karşıya: İblislerin en ölümcülü olan Lilinlerden biri kaçtı ve en yakın arkadaşını ele geçirdi.
İki Dünyanın, iki yakışıklının ortasında bölünmüş olan Layla, eski bir pazarlığın kıskacında bir çözüm bulmaya çalışıyor. Sırlar her yana saçılmış, doğruyla yanlış birbirine karışmışken yapılabilecek yalnızca şey sadece kalbinin sesini dinlemek ve mevcut gücünle savaşmak!
Kimi Seçtiğine Dikkat Et Online Kitap Oku Kimi Seçtiğine Dikkat Et Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jennifer L. Armentrout kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Piç – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Kanbağı Serisi – Richelle Mead – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk Affetmez – Sarah Maclean – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy