Roman

Kır Zincirlerini – Nicole Byrd – Online Kitap Oku

Nicole Byrd / Kır Zincirlerini / PDF / Sayfa: 376

Juliana artık evlilik çağına gelmişti. Fakat kendi gönlüne göre kimseyi bulamadığından dolayı bu evlilik olayını sürekli erteliyordu. Ta ki ailesi tarafından üvey kardeşi Londra’ya, Juliana’nın yanına gelip ona uygun bir eş bulmak için çabaya girene kadar. Aslında kardeşi de bu durumdan hiç hoşnut değildi ama görevi aile büyüklerinden almıştı. Bu sırada ortaya çıkan gizemli bir sır bu genç kadınla, bir bilim adamını bir araya getirmişti. Bu bilim adamı oldukça yakışıklı ve akıllıydı. Şimdi sırada ki sıkıntıları atlata bilirlerse oldukça birbirine yakışan bir çift olabilirlerdi fakat bu o kadar kolay mıydı?

Kır Zincirlerini Hakkında

Ahlâk kuralları ve aile sırları tarafından esir alınan Juliana, zincirlerini kırabilecek mi?
Yeni tanıştığı üvey erkek kardeşiyle Londra ya gelen genç Bayan Juliana Applegate, ailesi tarafından uygun bir eş bulması için yollanmıştır. Fakat misafir olarak kalacağı üvey erkek kardeşinin evinde ortaya çıkan salgın hastalık nedeniyle, yakışıklı vaftiz oğlu Sir Oliver Ramsey ile yaşayan, Londra sosyetesinin ünlü simalarından Leydi Sealey in malikânesinde kalmak zorundadır. Kadınlardan çekinen ve zaman zaman utangaç davranan genç bilim adamı, her şeye rağmen, Juliana yı yakışıklılığıyla etkilemeyi başarır.
Leydi Sealey in karşı karşıya kaldığı büyük tehlike, iki genci bu sırrı çözmek için bir araya getirecektir. Aralarındaki çekim, hayatları boyunca unutamayacakları maceralara yol açacak ama yeni filizlenen bu duygular, yaşamları pahasına mücadele edecekleri büyük bir sınava tabi olacaktır.

Paylaşan: “Deniz”

Kır Zincirlerini Online Kitap Oku

Alternatif

Kır Zincirlerini Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Bülbülü Öldürmek Kitap Özeti (Harper Lee)

yakutlu

Boyalı Kuş – Jerzy Kosinski – Online Kitap Oku

yakutlu

Babanın Adı Var

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy