Roman

Kirli Oyun – Sandra Brown – Online Kitap Oku

Katarina Mazetti / Kirli Oyun / Sayfa 456 / PDF

Kirli Oyun E Kitap

İçerisinde aşk, erotizm, polisiye ve dram gibi bir çok unsurun bulunduğu dolu dolu bir romana “Kirli Oyun” usta yazar katarina’nın kaleminden. Bir yandan oldukça zengin olan fakat bir kaza sonucu birisi ölüp diğeri de sakat kalan tutkulu bir çift. Diğer yandan uzun yılardır içeride hapis kalmış yeni berat eden bir adam. Hapisten önce oldukça tanınan ve işinde başarılı bir sporcuydu fakat yaşadığı olaylardan sonra kariyeri de bitti.

Kirli Oyun Hakkında

Cowboys takımının gözde oyuncusu Griff Burkett, beş yıllık mahkûmiyetten sonra tahliye olur. Ama şike yaptığı için eski yaşamına veda etmek zorunda kalır. SunSouth Havayolları’nın sahibi Foster Speakman ve karısı Laura, herkesin gıptayla baktığı bir çifttir. Ne var ki, göz kamaştırıcı yaşamları günün birinde bir trafik kazasıyla sona erer. Kaza sonucu kötürüm kalan Foster Speakman’in zaten saplantılı olan yaşam tarzı daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu arada Speakman, saplantılarına bir yenisini ekler ve Griff Burkett’i ahlaksız planlarına alet eder.

Foster bu arada bir konuyu gözden kaçırmıştır: Burkett ve Laura arasında ihtiraslı bir aşk filizlenmiştir.

Ne var ki zalim polis dedektifi Stanley Rodarte, ters tepen planları yüzünden canından olan Speakman’in katili olarak Griff’i suçlar.

Genç adam artık yalnızca kendi yaşamını değil, Laura’yı da Rodarte’tan korumak zorundadır.
Genç adam hayatının maçını oynar. Bu oyunda, hakem düdüğünü çaldığında taraflardan biri ölecektir…

Kirli Oyun Online Kitap Oku Alternatif Kirli Oyun Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Psikanaliz Üzerine – Sigmund Freud Online Kitap Oku

yakutlu

Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü – Etgar Keret – Online Kitap Oku

yakutlu

İlk Müslüman – Lesley Hazleton – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy