Roman

Kördüğüm – Calia Read – PDF ve ePUB İndir

Calia Read / Kördüğüm / PDF – EPUB / Sayfa: 336

Kurgusuyla psikolojinizi alt üst edecek derecede profesyonel bir kitap okumaya hazır olun. Naomi adında akıl hastanesine düşmüş bir kızın gözünden geçmişi en ince detaylarına kadar okuyacağız. Yalnız betimleme ve tanımlamalar o kadar etkileyici vede kurgu o kadar gerilim yüklü ki neredeyse ürpereceksiniz. Lachlan’ın ziyaretine gelip ona bir öpücük vermesiyle geçmişin sınırları kalkacak, kitabın sonuna geldiğinizde adeta yok artık diyeceksiniz. Uzun süre unutamayacağınız bir roman arıyorsanız doğru seçim.

Kördüğüm Hakkında

Bir ay önce, akıl hastanesine yatırıldım. Dün, Lachlan ziyaretime geldi. Beni öptü ve aklımı kaçırmaya başladığımı söyledi. Saatler sonra Max düşüncelerimi işgal etti; deli olmadığımı ve bana ihtiyacı olduğunu hatırlattı. Birkaç dakika önce geçmişimi aydınlatmaya çalışarak gerçeklikten daha da uzaklaştım… Şimdi, herkes benim aklımı kaçırdığımı düşünüyor ama ben onun gerçek olduğunu ve ne gördüğümü biliyorum… Bana inanıyor musun?

Kördüğüm Yorumlar

“Seksi, gizemli ve etkileyici bir hikâye… Calia Read’in kelimeleri sizi esir edecek ve aklınızı başınızdan alacak!”
-Claire Contreras, There is No Light in Darkness’in Yazarı-

Kördüğüm Online Kitap Oku

Kördüğüm Online Kitap Oku

Kördüğüm EPUB ve PDF Turbo İndir

Paylaşan “ İLKNUR“

Benzer İçerikler

Çıplak Maymun – Desmond Morris Online Kitap Oku

yakutlu

Yemin – Kimberly Derting – Online Kitap Oku

yakutlu

Neden Aşık Oluyoruz? – Lucy Vincent – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy