Roman

Yüzleşme – Calia Read – PDF ve ePUB İndir

Calia Read / Yüzleşme / PDF – EPUB / Sayfa: 406

Okuduktan sonra bile üzerinizde ki etkisini kolayca atamadığınız, belirli dönemlerde sıkça hatırladığınız türden kitaplar olur ya işte “Yüzleşme” onlardan bir tanesi olacak. 20’li yaşlarının sonuna Victoria adında bir kadının akıl hastanesinde gözlerini açmasıyla ve bu döngünün süreli devam etmesiyle derinleşen bir kurgu. Bir sonraki sayfasını tahmin edemeyeceğiniz finalde ise şoke olacağınız türden bir roman arıyorsanız Yüzleşme ile yüzleşme vaktiniz gelmiştir.

Yüzleşme Hakkında

Kördüğüm’ün yazarından sürükleyici ve gerilim dolu yeni bir kitap!

Nefesini tut ve ona kadar say. Az sonra sona erecek, sonra tekrar başlayacak… Bu sözleri kendi kendime ne kadar tekrar edersem edeyim, gözlerimi açtığımda kendimi yine akıl hastanesinin duvarları arasında kapana kısılmış buluyorum. Adımın Victoria olduğunu söylüyorlar. Yirmi yedi yaşında olduğumu ve altı aydan fazla bir süredir bu akıl hastanesinde olduğumu söylüyorlar. Kocamın öldüğünü söylüyorlar. Ama kocam her gün beni ziyaret ediyor. Onlar istediklerini söylesinler, geçmişin düğümlerini çözüp gerçeği ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Yüzleşme Yorumlar

“Tahmin edilemez, elden bırakılması zor ve tek kelimeyle harika.”
-Katy Evans, New York Times çoksatan yazarı-

“Calia Read’in, kitaplarında yaşadığımı hissettirmek gibi bir yeteneği var. Yüzleşme, beni anında kendine çeken ve bitirdiğimde beni Fairfax’in derinliklerinde bırakan akılda kalıcı bir hikâye. Kitapların üzerimde böylesine bir etki bırakmasına bayılıyorum.”
-Willow Aster, Gerçek Aşk Hikâyesi’nin USA Today çoksatan yazarı-

Yüzleşme Online Kitap Oku

Yüzleşme Online Kitap Oku

Yüzleşme EPUB ve PDF Turbo İndir

Paylaşan “ İLKNUR“

Benzer İçerikler

His Cehennem Çiçeği – Durumavii – Pdf İndir

yakutlu

Frezya – Lemariz Müjde Albayrak Online Kitap Oku

yakutlu

Kalpaklılar

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy