Roman

Gölge Varlıklar Serisi – K. Beck – Online Kitap Oku

K. Beck / Gölge Varlıklar Serisi / PDF / 3 eKitap

1-DAVET 2-NEFES 3-TUTSAK

K. Beck’in içinizi kıpır kıpır eden fantastik üçlemesi “Gölge Varlıklar” sizlerle.

Şehvetli ve gizemi sizlere oldukça net hissettiren Beck insan ve doğaüstü bir tür varlığın çekişme ve aşklarını konu ediniyor. Bir çok insanın varlıklarından bile haberi olmadığı Gölge Varlıkları eskiden beri insanlarla savaş halinde olmasına rağmen artık uyum içerisinde yaşamaktadır. Gizli bir örgüt tarafından kanunları koyulan her iki tarafın adaletini sağlayan tarafsızlar tarafından yönetilmektedir. Bu oyunun kurallarını bozanlar ağır şekilde cezalandırılacaklar. Kurt adamlar, vampirler hatta cadıların bile yer aldığı sürükleyici bir seriye başlamaya hazır mısınız?

Gölge Varlıklar Serisi Hakkında

Davet

Hepimiz pişmanlıklarla yaşamak zorundayız…

Boğazından kopup gelen küçük bir iniltinin ardından kot pantolonunun ön kısmında da bir şişlik belirdi. Şeytan dışarıya çıkıp biraz oyun oynamak istiyordu.

Gölge Varlıkları daha önce hiç böyle tanımadınız.

Onların dünyasının nasıl olduğunu merak ediyor musunuz?

İnsanlar ve gölge varlıkların bir arada yaşadığı, hatta aralarında bir sözleşmenin bulunduğu bir düzen…

Bu sözleşmeye uymayanları cezalandırmak üzere kurulan gizli mahkemeler…

Serinin bu ilk kitabında başrolleri çok güçlü ve çekici bir erkek vampir ile bu mahkemelerde savcı olan bir kadın paylaşıyor. Gizem ve şehvetin iç içe geçtiği muhteşem bir fantastik serüven…

Onun dikkatini çeken şey kırmızı rujlu ve pembe elbiseli porselen bir bebekti. Bebeğin önlüğünün üzerine küçük bir kâğıt bırakılmıştı. Kâğıtta şu yazıyordu: Sıradaki…

Kalbi deli gibi atmaya başlayan Sara hemen kapının arkasındaki masanın üzerinden aldığı bir kurşun kalemin silgi ucunu kullanarak bebeği ters çevirdi. Daha sonra yine kalemi kullanarak bebeğin kıyafetini kaldırdı. Bebeğin tam dikiş yerinin üzerinde siyah harflerle…

Nefes

Heyecan dolu, doğaüstü bir aşk hikâyesi!

Derin bir nefes aldı, koku ve acı onu, sadece öldürmenin önemli olduğu sıcak ve tanıdık olan karanlığa itiyordu

Serinin ilk kitabı Davet ile birlikte içine girdiğiniz Gölge Varlıkların dünyasına yapacağınız ikinci yolculuğunuzda, soluksuz okuyacak, aşka doyacak, tahrik olacaksınız.

Yedi masum insan, Los Angeles sokaklarında vahşice öldürüldü, ama Gölge İttifakı’nın elinde ne şüpheli ne de kanıt var. Ceset sayısı arttıkça, kurt adamlar ve vampirler arasındaki eski kan davası patlamaya yaklaşıyor.

Vampirler ve kurt adamların uzun süren savaşları, yarı iblisler, ruh emiciler ve ölümcül lanetler… Aşk, kan, cinayet ve ruh.

Tutsak

Şehvet ve gizemi hiç bu kadar yakın hissetmediniz!

“Havva’nın dokunuşu ile yıkım gelecek. Yerden yükselen üçüncü, güçlü ve değişmiş kişi, gölgelerin kural sütunlarını yıkacak ve çalınmış olanı geri alacak.”

Vampire yaptıkları yüzünden idam edilmiyordu, gelecekte yapabileceklerinden korktukları için bu odadaydı. Onları korkutmuştu ve bu yüzden onu öldüreceklerdi…

Petra Lang 26 yaşındaydı ve hayatı boyunca lanetiyle yaşamak zorunda kalmıştı. Dokunduğu kişileri canavara çevirmesine neden olan laneti, âşık olmasına da engel olmuştu.

Nicholas Montegue, dünyada geçirdiği bin yıl içerisinde tek bir kadına âşık olmuş, ancak ihanetini unutamadığı için başka bir kadının hayatına girmesine izin vermemişti. New York’ta geçirdikleri bir gece, ikisinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecekti.

Ölümsüz seri Gölge Varlıklar’ın üçüncü kitabı Tutsak; tüm ihtirası, şehveti, karanlığı ve ihtişamıyla sizi derinden sarsacak.

DAVET Online Kitap Oku

NEFES Online Kitap Oku

TUTSAK Online Kitap Oku

Gölge Varlıklar Serisi Tek Link Online Kitap Oku

Paylaşan “SERİ İLAN“

Daha fazla eKitap için Facebook e-kitap grubumuzu takip etmeyi unutmayınız 😉

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup

Benzer İçerikler

Budala – Dostoyevski – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk

yakutlu

Aslında Aşk da Yok

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy