Ekitap, ekitap indir
Roman

Küçük, Tatlı Yalanlar – Lauren Conrad – Online Kitap Oku

Lauren Conrad – Küçük, Tatlı Yalanlar / PDF / Sayfa: 320

Aslında diğer bir çok kız gibi Jane ve Scarlett’in de içinde bir yerler ünlü olma aşkı vardı ama bunun için özel bir çaba sarf etme gereği duymamışlardı ki birden bire ünlü oldular. Katıldıkları bir programda oldukça dikkat çeken iyi arkadaşa yakın zaman içinde bir show programı sunuculuğu yapmalarına adına teklif gelir. Başlarda rüya gibi olan her şey zamanla kabusa döner. Çünkü hiç bir özel hayatları gizli kalmamaktadır.

Küçük, Tatlı Yalanlar Hakkında

Hollywood’da yalanlar, onları söyleyen yalancılar kadar tatlı!

Jane Roberts ve en yakın arkadaşı Scarlett Harp sıradan hayatlar süren iki genç kızdır… ta ki Los Angeles Şekeri isimli bir realite programının yıldızları olana kadar. Ancak kamera önünde sürdürdükleri hayatları gittikçe karmaşık bir hal alacaktır…

Ateşli fotoğrafları basına sızan Jane, bir magazin skandalının başkahramanına dönüşür. Programdaki arkadaşı Madison Parker’dan yardım ister fakat Madison’ın Jane’i gerçekten koruyup korumayacağı şüphelidir.

Scarlett da bambaşka bir skandala karışmak üzeredir. Âşık olmaması gereken bir erkeğe gönlünü kaptırdığı için bu büyük sırrı saklaması gerekmektedir fakat Hollywood’da hiçbir şey uzun süre sır olarak kalamaz!

Küçük, Tatlı Yalanlar Yorumlar

“Çok eğlenceli.”
-Heat –

“Tam bir skandal.”
-Teen Now-

Küçük, Tatlı Yalanlar Online Kitap Oku

Küçük, Tatlı Yalanlar Alternatif Online Kitap Oku

Benzer kitaplar

Piç – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Düğün Günlükleri – Sam Binnie – Online Kitap Oku

yakutlu

Deniz Duası – Khaled Hosseini – PDF – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap