Roman

Kül – Yangn Mavisi – Binnur Nigiz Online Kitap Oku

Binnur Nigiz / Kül-Yangın Mavisi / PDF / Sayfa: 456

Çokça kitabını art arda okurlarıyla buluşturan Binnur Nigiz’in Yangın Mavisi adı altında sürdürdüğü serinin son kitabı olan “Kül” adlı romanı da büyük beğeni topladı. İçerisinde bir çok karakteri barındıran ve özelikle onların kendi içlerine ve karşı cinsle yaladığı duygular üzerine yoğunlaşan dolu bir bir hikaye. Yerli romantik kitap severlerin kaçıramayacağı bir seri.

Kül Hakkında

Geçmişi gövdesinin kalın kabuğunda taşıyan bir çınar ağacının gölgesinin altında soluklanmak gibiydi tekrar buraya dönmek. Sırtımı kalın kabuğa yaslamışım da, geçmişi yüzüme duru bir su gibi çarpmışım gibi hissettirmişti. Kıyıya değil de daha derine yüzdüğünü fark eden bir insanın attığı son kulaç suyun durgun örtüsünü bozmadan hemen önce yıkılırdı hayaller. Bedenimi rengârenk kurdelelerle donatmak istiyordum. Tıpkı bir dilek ağacı gibi… Havva’nın kızlarıyız. Sever, sevişir, günaha girer belki, belki biraz yanarız. Havva’nın kızlarıyız, Âdem’in oğullarına sevdalı… Bırak bir kıvılcım çaksın kaderinin üstünde. Ateş yansın kalbinin içinde. Yangın büyüsün anılarınla harlanarak. Kor dökülsün avuçlarına. Kül ol ve durma, uç gökyüzüne.

Kül Online Kitap Oku

Kül Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

İyi Kız – Mary Kubica – Online Kitap Oku

yakutlu

Imam Gazali ve Yaratılıs Gercegi

yakutlu

Bereketli Topraklar Üzerinde

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy