Roman

Kurban Joe – Paul Cleave – Online Kitap Oku

Paul Cleave / Kurban Joe / PDF / Sayfa: 496

Carl hayatını, Joe’i bulmak için karartı dedektiflik mesleğinde atıldı. Şimdi unutkan seri katilimizin yakında duruşması var. Bu mahkemede serbest kalacağından emin çünkü ona gör bir suç işlemedi. Üzerine bir de üstelik kendisinin korumaya ihtiyacı olduğunu düşünmekte. Bunu düşünmesi aslında çokta anarmal değil. Eski seri katil ortağı Mellissa onu ölürmeyi kafasına koydu. Şuan oda esaret altında olsa bile bir yolunu bulup kaçacağını Carl çok iyi bilmekte. Diğer yandan Carl hayatını ve intikamını geri almak için bu iki psikopat seri katilide ömür boyu hapis etmek için elinde geleni yapacak. Her ne kadar artık resmi görevde olmasa bile.

Kurban Joe Hakkında

Muhteşem bir yalanın büyüsünü hiçbir hakikat bozamaz.

Seri katil Joe. Onu kimsenin suçlu bulamayacağını düşünüyor çünkü işlediği cinayetlerin hiçbirini hatırlamıyor. Kendisine soracak olursanız o bir katil değil, tam tersine bir kurban. Ve yaklaşan mahkemesi için hazırlanırken psikiyatrının da desteğini bekliyor.

Melissa. İşlediği cinayetlerden birinde Joe’nun ortağı olan Melissa, Joe mahkemeye çıkıp konuşmadan önce onu öldürmenin planlarını yapıyor. İşin kötüsü bu sıradışı, korkunç kadını durdurmanın hiçbir yolu yok.

Eski dedektif Carl Schroder ise meslekten uzaklaştırılsa da bu işin peşini bırakmamaya kararlı. Joe’yu bir süre önce tutuklayan Schroder, onu parmaklıklar ardında tutup işini geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazır…

Kurban Joe Yorumlar

“Tam da Dexter ve Hannibal Lecter hayranlarına göre bir kitap. Kana doymaya hazır olun.”
-Kirkus Review-

“Zekice, şaşırtıcı ve kesinlikle kalbi zayıf olanlara göre değil… Joe Middleton polisiye roman tarihindeki en masum seri katillerden.”
-Michael Robotham-

“Bir seri katile sempati duyma ve sonrasında da kendinize şaşırma ihtimaliniz çok yüksek.”
-Suspense Magazine-

“Paul Cleave etkileyici, sizi sarsacak karakterleri ve anlatım gücünü bir araya getiriyor, dahası o karanlık mizah duygusuyla kimi zaman vahşeti bir komediye dönüştürebiliyor.”
-Publishers Weekly-

Kurban Joe Online Kitap Oku

Kurban Joe Online Kitap Oku

Paylaşan “AYŞE”

Benzer İçerikler

Korkma Ben Varım

yakutlu

Bakirenin Aşığı – Philippa Gregory Online Kitap Oku

yakutlu

Adalet Ağaoğlu – Bir Düğün Gecesi (Roman Özeti)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy