OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James ekitap

Yüreğimdeki Son Perde kitabı hakkında bilgiler:

Eloisa James'in Yüreğimdeki Son Perde isimli kitabı 432 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Genç kızların gözdesi Villiers Dükü Leopold artık çıkan dedikodular ve sorumlulukları yüzünden evlenmek zorunda kalmıştır. Çünkü daimi kapısına dayanıp çocuğun kendisinden olduğunu iddia kadınlarla dolmaya başladı. Şimdi bu çocuklara annelik edebilecek ve sosyetenin dedikodularını sonlandırıp itibarını savunmak adına soylu bir hanım bayan bulup evlenmek zorunda. Tercihleri ortasında soylu güzel ve sosyeteyi iyi tanıyan Eleanor var. öbür yanda ailesi bir soylu olmasına karşın sosyeteden nefret eden başına emir Lisette var. Leopold şimdi kalbi ve mantığı ortasında kaldı.
Villiers Dükü Leopold Dautry, gayrimeşru çocuklarına annelik yapıcak birini bulabilmek için bir lahza evvel evlenmelidir ve bu şahıs soylu bir hanım bayan olmalıdır. Seçeneklerden biri Montague Dükü’nün zarif, güzel ve zeki kızı Eleanor’dur.
Diğeri Ise Gilner Dükü’nün çok açıksözlü kızı Lisette’tir. Ne kıyafetler ne de görgü kuralları umurundadır. Üstelik herhangi bir unvanla da ilgilenmemektedir. Sosyetenin yarısı Lisette’in çılgın olduğunu düşünmektedir ve Villiers da bunu kabullenmek üzeredir.
Mantığı Ile tutkusunun, aklı ile hayallerinin ortasında kalan Villiers, kendisini olabildiğince güç bir halde bulur. Ama sevdiği kadının onuru için savaşmak zorunda kaldığında asıl riskin düelloda değil, kalbinde ve yatağında olduğunu anlayacaktır.
“James’in Zekâsı, bu dokunaklı romanı zirveye taşıyor.”
-Romantic Times Book Reviews –
“Eloisa James yazarlık konusunda tam bir deha.”
-Las Vegas Review Journal-
Yüreğimdeki Son Perde Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Eloisa James kitaplarını gör ->