Roman

Leo – Mia Sheridan – Online Kitap Oku

Mia Sheridan / Leo / Sayfa 288 / PDF

Leo E Kitap

Dolu dolu bir romantik roman okumak isteyenler için “Leo” sizlerle.

Evie ve Leo henüz küçükken ailelerini kaybetmiş ve terk edilmişlerdi. Çocuk yurtlarında ve koruyucu ailelerin yanında geçen zamanlarda en güvendikleri kişiler yine kendileri olmuştu. Ergenlik çağına geldiklerinde hedefleri evlenerek bir yuva kurmaktı. Fakat Leo bir süre sonra evlat edinilerek başka ülkeye gider. Ama Evie’ye söz vermiştir geri dönecektir. Aradan yıllar geçer Leo sırra kadem basar. Bunun üzerine Evie kendine yeni bir hayat kurarak düzenini oturtur. Sık sık Leo düşünse de hayatı iyi gitmektedir. Aradan geçen yıllar sonunda bir adam çıkar karşısına işte o zaman her şeyin yine dengesi değişecektir.

Leo Hakkında

Mia Sheridan’dan, kayıp aşklara ve yeni başlangıçlara dair yepyeni bir roman… Evie ve Leo, koruyucu aileleri vasıtasıyla tanışmışlar ve sıkı bir dostluk kurmuşlardı. Büyüdükçe, aralarındaki bu dostluk yerini daha yoğun bir duyguya, yani aşka bırakmış ve on sekiz yaşına girdiklerinde birlikte bir hayat kurmaya yemin etmişlerdi. Ergenlik çağındayken Leo birden evlat edinilip başka bir şehre taşınmış ancak Evie’ye bulduğu ilk fırsatta onunla iletişime geçeceğine dair söz vermişti. Ne var ki Evi’e ondan bir daha haber alamamıştı.

Sekiz yıl sonra Evi’e şansını döndürüp kendine bir hayat kurmuştu. Bir işi, arkadaşları vardı ve mutluydu. Ardından gizemli bir adam ortaya çıktı, onu Leo’nun gönderdiğini iddia ediyordu. Ve bu adamla aralarındaki elektrik inanılmazdı! Yine de, Evie bu ateşli yabancıya güvenebilir miydi? Ve bu yabancı, Leo’yla olan bağlantısı ve onun ortadan kayboluşu hakkında Evie’ye yalan söylüyor olabilir miydi?

“Bu hikâyenin her şeyi mükemmeldi! Beni ağlattı, güldürdü, kendimden geçirdi. Kısacası, bayıldım!”
-Aestas Book Blog-

Leo Online Kitap Oku Leo Alternatif Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Sonsuz Deniz – Rick Yancey Online Kitap Oku

yakutlu

Aşka Veda – Can Dündar Online Kitap Oku

yakutlu

Cinayetler Kapısı – Agatha Christie Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy