Ekitap, ekitap indir
Roman

Maskeli Yabancı – Maisey Yates – Online Kitap Oku

Maisey Yates / Maskeli Yabancı / PDF / Sayfa: 57

Allegra istemediği bir nişanla evliliğe doğru gitmektedir. Artık evleneceği için bu kısa özgür zamanını değerlendirmek adına şehrin en büyük partilerinden birine katılır. Bu parti bir maskeli balodur. Fakat hiç ummadığı maskeli bir yabancı onun duyguları kabartır. Ama işin ilginci bu kişiyi önceden tanıyor ve onu çok soğuk itici biri olduğu için haz etmiyordu. Fakat şu an maskeli olan bu adam sanki farklı biriydi. Yüzünü kapatan maske duygularını açığa çıkarmıştır.

Maskeli Yabancı Hakkında

Kimliği bir maskenin arkasına gizli Allegra Valenti; İtalya’nın en ünlü maskeli balosuna gider. Niyeti duygusuzca ayarlanmış nişanından önce, kendisi için mutlu anılar biriktirmektir. Ama maskeli bir yabancıyla yaşadığı tutkulu anlar, onun görev bilinciyle geçen hayatını alt üst eder.
Asık suratlı İspanyol Dükü Cristian Acosta, onun savunmasını aşan maskeli kadının en yakın arkadaşının kız kardeşi olduğuna inanamaz. Bu şımarık zengin kızı ona hep itici gelmiştir ama Cristian; Acosta adını korumak için, Allegra’ya altın alyansını takmak zorundadır!

Maskeli Yabancı Online Kitap Oku

Maskeli Yabancı PDF Turbo İndir

Benzer kitaplar

Karamazov Kardeşler – Hasan Ali Yücel Klasikleri

yakutlu

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – Online Kitap Oku

yakutlu

Kır Zincirlerini – Monica McCarty – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap