Roman

Melez – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

Melez – Jennifer L. Armentrout ekitap

Melez kitabı hakkında bilgiler:

Melez Sözleşmeleri Serisi #1Jennifer L. Armentrout'un 340 isimli kitabı 340 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Hematoi ırkı, tanrılarla yaratıkların soyu. İki Hematoi çocuğu Safkan sayılıyor ve tanrısal güçlere sahip oluyor. Hematoilerle ölümlülerin çocukları olan Melezlerde ise bu güçler yok. Bu melezlerin sadece iki seçeneği var: eğitimli birer Avcı olup iblis avlayabilir ya da Safkanların evlerinde kölelik yapabilirler.
Bir Melez olan Alexandria, yaşamını ayakyolu temizleyerek geçirmek yerine tehlikeye atmaya razı fakat bunu da yüzüne gözüne bulaştırabilir. Avcılık öğrencilerinin uyması şart olan belirgin kurallar var. Alex'in bu kuralların hepsiyle başı dertte fakat en çok birinci kaide onun için kocaman sorun: Safkanlarla Melezler ortasında münasebet yasak.
Ne Yazık ki Alex, Safkan Aiden'a fazla kötü âşık. Ancak bu aşk onun yalnızca kocaman problemi değil; daha kocaman bir sorun, okuldan mezun olana kadar yaşamda kalmak ve bir Avcı olmak. Görevinde başarısızlığa uğrarsa ölümden ya da kölelikten de fena bir nihayet onu bekliyor: bir iblise dönüşmek ve Aiden'ın avı olmak.
Daha Korkunç bir şey düşünülebilir mi?
Melez, Yunan Mitolojisine bambaşka bir nazar açısı kazandırıp dünyada kocaman yankı uyandıran Melez Sözleşmeleri serisinin ilk kitabıdır.
Melez Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jennifer L. Armentrout kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

İlk ve Son Özgürlük – Jiddu Krishnamurti Online Kitap Oku

yakutlu

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet – Uğur Koşar – Online Kitap Oku

yakutlu

Başkaldıran Bedenler – Berfu Şeker – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy