Roman

Mutlu Olmak İsteyen Adam – Laurent Gounelle – Online Kitap Oku

Laurent Gounelle / Mutlu Olmak İsteyen Adam / PDF / Saya: 200

Bu roman başlarda kendi halinde küçük kitlesine ulaşan bir kitap şeklinde çıkmışken zamanla etkileyici içeriği yavaş yavaş yayılmış ve tüm Düya da üne kavuşmasına sebep olmuştur. Bali’ye tatile giden bir adam orada yaşlı bir bilgenin olduğunu ve insanların sorunlarına şifa verdiğini duyar. Aslında görünürde bir hastalığı yada sıkıntısı olmayan adam hayatında değişiklik olsun diye uğradığı bu adam karşısında şaşkına döner. Şifacı tahmin ettiği üzere oldukça sağlıklı ama mutsuz bir adamsın dediğinde zaten bu adamın bilgeliğini kabulleni vermişti. Şimdi bu yaşlı şifacının çizdiği yolda ilerleyecek olan mutsuz adam hayatında hiç yaşamadığı deneyimler yaşayacaktı.

Mutlu Olmak İsteyen Adam Hakkında

İnandıklarımız Gerçekliğimiz Olabilir
Bir düşünün…
Bali’de tatildesiniz. Eve dönmeden önce bir şifacıya görünüyorsunuz. Aslında bir şikâyetiniz yok. Sadece onun ününü duymuş olduğunuz için görüşmek istiyorsunuz.

Şifacının teşhisi kesin: Sağlığınız gayet yerinde ama… mutlu değilsiniz.
Sonsuz bir bilgeliğin taşıyıcısı olan bu yaşlı adam sizi sizden daha iyi biliyor gibi gözükmekte. Yaşamınıza tuttuğu çok özel ışık, sizi olabilecek en büyüleyici maceraya sürükleyecek: Kendini keşfetmek! Size yaşattığı deneyimler yaşamınızı altüst edecek ve düşlerinizdeki yaşamın anahtarını size sunacak.

Dünya çapında insanların dilinden düşmeyen Mutlu Olmak İsteyen Adam, gerçekten mutlu olmaktan bizi alıkoyan şeylerden kurtulmayı öğrendiğimiz an, elde edebileceğimiz yeni imkânlar dünyasıyla bizi tanıştırıyor.

“Kulaktan kulağa yayılarak büyük bir başarı kazanan, insanların hayata bakış açılarını değiştiren eşsiz bir roman.”
-Psychologies Magazine-

Mutlu Olmak İsteyen Adam Online Kitap Oku

Mutlu Olmak İsteyen Adam Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kurba – S. J. Bolton – Online Kitap Oku

yakutlu

4N1K-2 – On ikiden Sonra – Büşra Yılmaz – Online Kitap Oku

yakutlu

Bitanem – Candan Özer – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy