Roman

Kusursuz İçgüdü – Nicci French – Online Kitap Oku

Nicci French / Kusursuz İçgüdü / PDF / Saya: 392

Sinsi tuzaklar, akıl karıştıran oyunlar ve bir cinayet..

Ellie ve Gwen çifti oldukça mutlu bir hayat sürmektedirler. Fakat Gwen bir gün çıktığı yolculukta geçirdiği trafik kazası sonucu ölür. Fakat bu durum oldukça ilginç bir şekilde ilerler. Çünkü Ellie’nin hiç tanımadığı bir kadında bu kazada kocasıyla aynı arabada ölmüştür. Polisler bu kadının Gwen’in kaçak aşkı olarak adlandırıp dosyayı kapatmak isteseler de. Ellie kocasına oldukça güvenen biridir ve bu durumu kabullenmeyip üzerine gider. Bu durum bir süre sonra bulmacaya döner.. Kimdi bu kadın bulmak zorundaydı Ellie. Onca oyun ve tehlikenin içie girmek zorunda bile kalsa.

Kusursuz İçgüdü Hakkında

Eşini korkunç bir kazada kaybeden Ellie Faulkner’ın dünyası, aldığı bu haberle başına yıkılır. Bu da yetmezmiş gibi eşi Gwen’in arabada yalnız olmadığı tespit edilmiştir: Kaza esnasında yanında bir kadın vardır.

Polis de dâhil olmak üzere herkes bu kadının Gwen’in metresi olduğunu düşünse bile Ellie, tüm bu dedikodulara kulak tıkar. Olanları kabullenip sessiz sedasız hayatına devam etmeye hiç niyeti yoktur. Kocasının kendisini aldatacağına inanmayan Ellie, arabadaki kadının kimliğini ortaya çıkarmayı kafaya koymuştur. Bu kaza ile üzeri örtülmek istenen gerçek hikâyeyi öğrenmeye karar verir ve kendini tehlikenin kucağına atar.

Elindeki tek silah ise içgüdüleridir.
Sinsi tuzaklar, akıl karıştıran oyunlar ve bir cinayet…
Sayfaları çevirdikçe daha da kalınlaşan bu esrar perdesini aralamak hiç de kolay olmayacak.

Kusursuz İçgüdü Online Kitap Oku

Kusursuz İçgüdü Online Kitap Oku

Paylaşan “FİLİZ“

Benzer İçerikler

Hamlet – William Shakespeare – Online Kitap Oku

yakutlu

Leyla’nın Evi – Zülfü Livaneli Online Kitap Oku

yakutlu

Diriliş – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy