Ekitap, ekitap indir
Roman

Ölülerin Fısıltısı – Simon Beckett – Online Kitap Oku

Simon Beckett / Ölülerin Fısıltısı / PDF – EPUB / Sayfa: 333

Ölümcül Akıl Oyunları.. Sert ve Keskin bir Üslup.

Yazın ortasında olmasının yanı sıra bulunduğu bölge diğerlerine göre çok daha sıcak ve bunaltıcıdır. Dedektif David dağ evinde işlenen bir cinayet haberi alınca aslında birazda serinleme fırsatı bulduğu için sevinmiştir. Bunun üzerine olay yerine zorlu şartlarda ulaşan David gördüğü ceset karşısında şaşkına döner. Çünkü şimdiye kadar görmediği şekilde işlenmiş ve usta kesikler, işkencelerle dolu bir vücuttur bu. Adli tıp memuruyla konuştuğunda hiç bir delil olmadığını söyler. Oysa ki üzerinde bu kadar oynanmış bir cesette bu imkansızdır. Bunun ardından serinlemek için geldiği dağ başında çok daha fazla terlemiştir. Ama asıl teri bu cinayetin ilk değil seri olduğunu hatta en sonunda sıra kendine geleceğini öğrenince dökecektir.

Ölülerin Fısıltısı Hakkında

Tennessee’nin yaz sıcağında David Hunter, ıssız Puslu Dağ’daki bir kulübede işlenmiş cinayeti incelemesi için çağrılmıştı. Karşısındaki sahne hem dehşet verici hem de tuhaftı.

Ceset masaya bantla yapıştırılmıştı. Yaralardan, en ufak delillere kadar her şey adli tıp uzmanlarının yöntemlerini boşa çıkaracak şekildeydi. Çok geçmeden Hunter bir seri katille karşı karşıya olduğunu ve bu kişinin adli tıp hakkında bir çok şey bildiğini anlamıştı. Ancak katil, Hunter’ı kandırmaya devam ediyordu. Cesetleri tuzak kurmak için kullanıyor, bir ceset bulunduktan sonra yerine yenisini yerleştiriyordu. Fakat çok geçmeden katil gözlerini David Hunter’a dikecekti…

Boğulmamak İçin Yorumlar

“Beckett gerilimi iyice artırıyor. Sonuna kadar da kopacak kadar gerilmişken sizi hiç beklemeyeceğiniz bir yerden yakalıyor. Ölülerin Fısıltısı, Beckett’ın polisiye türünde ön sıralarda olması gerektiğini bir kez daha kanıtlıyor.”

– Publishers Weekly –

Ölülerin Fısıltısı Online Kitap Oku

Ölülerin Fısıltısı Online Kitap Oku

Benzer kitaplar

Olağanüstü Bir Gece

yakutlu

Sıcak Ayaz – Serkan Özel Online Kitap Oku

yakutlu

Cehennemin Kızıl Hakikati – Clive Barker – PDF ve ePUB İndir

yakutlu