Roman

Ölüm Oyunları Serisi – Lena Diaz – Online Kitap Oku

Lena Diaz / Ölüm Oyunları Serisi / PDF / 4 eKitap / PDF – EPUB

1- Ölüm Falı 2- Gölgeleri Kovala 3- Küller Ve Anılar 4- Körebe

Romantik ve Polisiye kurguyu aynı potada eritmesini başaran nadir yazarlardan birisi. Amansız ve acımasız bir seri katil kurbanlarını öldürmek için papatya falı yerine gül falı bakıyor “öldür yada öldürme” şimdiye kadar elinden kurtulan olmasa da ilk kez Amanda adında genç kızın kaderi yaşamak olur. Bu süreçte katilin peşine düşen Logan adlı polisle Amanda’nın yolları kesişir. Katili bulmak için berber çalışmaya başlayan ikili zamanla yakınlaşacaktır. Sizi ters köşe yapmakta oldukça başarılı bir sonla ve her sayfada sürekli size yeni soru işaretleri sunacak bir roman serisi.

Ölüm Falı Hakkında

Katil, önündeki savunmasız kadının karnına oturdu, elinde bir gül vardı. Gülün güzel parfümü, kanın metalik kokusuna karışıp etrafa tuhaf bir esinti gibi yayılıyordu. Gövdeden bir diken kopardı. “Beni öldürecek.” Bir tane daha kopardı. “Beni öldürmeyecek. Her dikeni koparıp tek tek kan bulaşmış karnına düşürdükçe çocukluk tekerlemesinin hastalıklı uyarlamasını sürdürdü. Tek diken kaldığında, siyah pis gözleri parladı. Zalim dudakları keyifle gülümsedi. Katil aramızda bir yerde…

Gölgeleri Kovala Hakkında

Kurtulduğunu düşündüğü geçmişi karanlıkta gizli. Pusuda ve tekrar gün yüzüne çıkmak için doğru anı bekliyor. Çıkmak ve tüm geleceğini yutmak için.

Korku sinsice tüm bedenini sararken yapabileceği tek şey, geçmişinde kaçıp gittiği birine güvenmek. Ona yardım edecek, tüm karmaşayı çözüp söylediklerine inanacak biri. Gelecek ne söylerse söylesin, neyi tehdit ederse etsin, yanından ayrılmayacağına ve onu her zaman seveceğine inandığı biri…

Peki ya geçmiş çözülemeyecek kadar karışıksa?

Küller Ve Anılar Hakkında

Her mektupla gelen saklı bir ipucu ve her ipucunun arkasına saklanmış korkunç bir gerçek…

Savannah’daki FBI ofisine, kaynağı belli olmayan mektuplar gönderilmektedir. Her birinde farklı bir kurbanın ismi yazan mektuplar, bir çocuk tekerlemesiyle sonlandırılmıştır. Küller küller, hepsi düşüp ölürler…

Kurbanların yardım feryatlarından etkilenen Özel Ajan Tessa James, cinayetleri çözmek için işe koyulur. Danışman olarak da yanına çekici ve akıllı bir genç olan Matt Buchanan verilir. Cinayetlerle birlikte, ardında küllerden başka bir şey bırakmayan kundakçı bir katil de ortaya çıkacaktır. Tessa, ipuçlarının kendisini işaret ettiğini anladığında bir şeyin farkına varır; Eğer geçmişini hatırlayamazsa, bir sonraki kurban o olacaktır.

Körebe Hakkında

Lena Diaz, heyecan verici bir başka Ölüm Oyunları romanı ve karanlık bir soruyla geri dönüyor: Özgürlüğünüz bütün hayatınıza mal olursa ne yaparsınız?

Karanlıkta saklananın düşman olduğunu tahmin edebilirsin. Ama peki ya düşmanların sayamayacağın kadar çoksa? Devlin’in geçmişi düşmanlarla doluydu ve dâhil olduğu bir polis soruşturmasıyla birlikte bu düşmanların her biriyle yüzleşmek zorundaydı. Ama bu sefer tehlikede olan sadece kendi canı değildi, sebebini çözemediği bir çekim hissettiği yeni yetme polis Emily’nin de canı tehlikedeydi.

Kadınlara akıl almaz işkenceler yapan azılı katilin yeni hedefi ise Devlin ve yanından bir an olsun ayırmadığı Emily gibi görünüyordu. Tuzak kurulmuştu ve ölüm oyunu yeni kurbanlarını arıyordu.

PDF

Ölüm Falı Online Kitap Oku

Gölgeleri Kovala Online Kitap Oku

Küller Ve Anılar Online Kitap Oku

Körebe Online Kitap Oku

EPUB

Ölüm Falı Online Kitap Oku

Gölgeleri Kovala Online Kitap Oku

Küller Ve Anılar Online Kitap Oku

Körebe Online Kitap Oku

Ölüm Oyunları Serisi Tek link EPUB ve PDF Turbo İndir

(Paylaşan “Duygu“)

Benzer İçerikler

Dualar Kalıcıdır

yakutlu

Muhassal Yeni Kelam İlmine GiriЕ

yakutlu

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss Krauss – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy