Roman

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık – Denise Grover Swank – Online Kitap Oku

Denise Grover Swank / Otuz Bir Buçuk Pişmanlık – Güllerin Gizemi Serisi 4 / PDF / Sayfa: 432

“Geçmişten korkuyordum ve bu korkuyu fethetme zamanı gelmişti.”

Rose yaşadığı savaş gibi bir ilişkinin ardında umutları kırılmıştır. Bu sırada eski takıntısı Crocker hapisten kaçar. Rose’ye aşık olan ve onunla bir ilişkiye başlamak için fırsat kollayan bölge savcısı Rose’i annesinin çiftliğine göndererek orada bir süre kalmasını söyler. Fakat Rose henüz erken geçmişiyle yüzleşmekte sorun yaşarken birde annesinden kalan sırlar ortaya çıkı verir..

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık Hakkında

Rose kırılan kalbini onarmaya çalışırken kendini bir anda ablası ve iş ortağı Violet’la tuhaf bir durumun içinde bulur. Kendini arazi çalışmalarına verir ama çalışanı ve arkadaşı Bruce Wayne’in ortadan kaybolması karşısında endişeye kapılır.

Bu sırada Fenton County Bölge Savcı Yardımcısı Mason Deveraux onunla bir ilişkiye başlamayı sabırla beklemektedir. Ancak Rose yeni bir geleceğe adım atmadan önce geçmişiyle yüzleşmesi gerektiğinin farkındadır ve öz annesiyle ilgili gerçeği keşfetmeye ihtiyaç duymaktadır.

Fakat tek sorun bu değildir. Uyuşturucu çetesinin lideri Daniel Crocker altı ay önce tutuklandığından beri Arkansas Henryetta’da ciddi bir gerilim, içten içe hızla yayılmaktadır ve Rose bir kâbusun gerçekleşmesine kesinlikle hazırlıklı değildir: Crocker’ın hapisten kaçmasına!

Crocker, Rose’a bedel ödetmeye kararlıdır. Kedinin fareyle oynadığı gibi ona sataşırken Mason’la Fenton County şerif departmanı, çözümü Rose’u öz annesinin çiftliğine saklamakta bulur fakat bu plan onu kurtarmaya yetecek midir bilinmez.

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık Yorumlar

“Sır yok, kural yok, pişmanlık yok… Rose, hayatının iplerini eline almaya kararlı.”

-Noir Journal-

“Gizemli olduğu kadar eğlenceli karakterleriyle Rose Gardner serisi kaldığı yerden devam ediyor.”

-USA Today-

“Rose artık geçmişiyle yüzleşmeye, bugünüyle baş etmeye ve geleceğe güvenle bakmaya kararlı gibi görünüyor. Okuması keyifli ve heyecanlı bir hikâye daha.”

-Booklist-

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık Online Kitap Oku

Otuz Bir Buçuk Pişmanlık Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı – Online Kitap Oku

yakutlu

Karantina İkinci Perde – Beyza Alkoç – Online Kitap Oku

yakutlu

Son Yıldız – Rick Yancey Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy