Roman

Papatya Falı – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

Rachel Gibson / Papatya Falı / PDF / Sayfa: 208

Geçmişte yaşananlardan dolayı Daisy artık doğup büyüdüğü yeri uzun zaman önce terk ederek, tekrar buraya dönmemek üzere çıkmıştı. Daisy kalsa asla bir daha buraya gelmeyecekti. Fakat zamanla hayat anlaşmaları bozar ve Daisy’de memleketine döndü. Fakat eski sıradan kasabadan farklı bir şey bulamadı. Ailesi yine rutin günlük işlerle uğraşıyor kardeşi aşırılıklar yapıyordu. Fakat onun en merak etiği kişi gençlik aşkı Jackson oldu. Bu adam halen oldukça yakışıklı ve çekiciydi. Yıllar önce Daisy, Jackson’u da bırakıp gitmişti. O yüzden adam ondan adeta kaçıyordu artık. FAkat Daisy’nin ona söylemesi gerekenler vardı.

Papatya Falı Hakkında

Daisy, yüksek topuklu ayakkabılarının bir daha Lovett kasabasının tozuna bulanmayacağına dair kendine söz vermişti. Ama hayat işte… Geri dönmek zorunda kalacağını kim bilebilirdi ki…

Üstelik her şey bıraktığı gibi duruyordu. Kız kardeşi hâlâ biraz çılgındı. Annesi bahçesini pembe plastik flamingolarla dekore etmeye devam ediyordu. Yıllar önce buruk bir hikâye olarak ardında bıraktığı Jackson ise hâlâ eski günlerdeki gibi çekiciydi. Daisy’nin, ona mutlaka anlatması gereken bir şey vardı; bir sır… Yıllarca sakladığı ve artık sonuna geldiği için mutlaka açıklamak istediği bir sır.

Jackson ise durmadan karşısına çıkan Daisy’nin onu takip ettiğini düşünmeye başlamıştı. Ondan uzak durmaya kararlıydı. Aynı hatayı tekrar yapmayacaktı; yapmayacaktı; yapmazdı, değil mi?!

Papatya Falı Online Kitap Oku

Papatya Falı PDF Turbo İndir

Benzer İçerikler

Cengiz Aytmatov – Gülsarı (Roman Özeti)

yakutlu

Muhassal Yeni Kelam İlmine GiriЕ

yakutlu

Kraliçelerin Yönetimi – Morgan Rice Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy