Roman

Son Casus – John Le Carre – Online Kitap Oku

John Le Carre / Son Casus / PDF – EPUB / Sayfa: 640

Savaştan bu yana yazılmış en iyi İngiliz romanı olarak adlandırılan bu polisiye kitabını heyecanla okuyacaksınız.

Magnus adında İngiliz ajanı olan adam oldukça kusursuz işlere imza atmıştır. Hayatını entrikalar, devlet sırları ve pis işleri ortaya çıkarmak için adamış bu adam artık hizmet etiği İngiliz hükümeti tarafından karşıya geçtiği ve kendilerine ihanet ettiği gerekçesiyle aramaktadır. Magnus birden ortadan kaybolmuştur çünkü. Onun peşine takılan diğer ajanlar hayatı gizemle geçmiş bu adamı araştırmaya başladıklarında her adımla ayrı bir şok gerçekle karışalacaklardır..

Son Casus Hakkında

İngiliz diplomat Magnus Pym bir gün aniden ortadan kaybolduğunda herkes onun karşı tarafa geçtiğini düşünür. Magnus Pym’i bulmak için amansız bir av başlar. Kayıp koca, oğluna düşkün baba ve gizli ajan Pym’in bütün hayatının bir sır yumağı olduğu çok geçmeden ortaya çıkar. On yedi yaşından beri iki akıl hocası yönlendirmiştir Pym’i. İki akıl hocasının yarattığı, casusların, yalancıların ve devletlerin gizli dünyasında kendi yolunu bulmaya çalışan masum kahraman, kusursuz casustur o. Usta yazar John le Carre’nin kaleminden bir solukta okuyacağınız bir casus hikayesi.

Yorumlar
“Le Carre’nin başyapıtı… kusursuz bir roman.”
-Sunday Times-

Son Casus Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Reis – Akın Karagöz – Online Kitap Oku

yakutlu

Gizli Yaz – Lesley Lokko – Online Kitap Oku

yakutlu

Şark Dişçisi – Hagop Baronyan Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy