Roman

Parçalanmış – Robin Wasserman Online Kitap Oku

Parçalanmış – Robin Wasserman ekitap

Parçalanmış kitabı hakkında bilgiler:

Soğuk Uyanış Serisi #3Robin Wasserman'in Parçalanmış isimli kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Kırılmış’ın bittiği yerden iki ay sonrasında Lia başladığı yere arka dönmüştür yeniden: evine dönüp kusursuz bir evlat gibi davranmaktadır. Ne kadar bu role kendini alıştırsa da hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Lia, Mekaların yüzü ve BioMax’in istikbal vaat eden teknolojisinin poster kızı haline gelmiş, hayatını, dünyayı kendisinin ve kendisi gibi olanların insanlar kadar mevcut olmayı adalet ettiklerini ikna etmeye adamıştır. Planlar, Jude’un BioMax’in elinde bulundurduğu teknolojiyi vahşi bir kötülük için kullandığını öğrendiğinde yeniden bozuluyor. Ve Lia, meka olmasıyla sonuçlanan trafik kazasıyla alakalı şok edici gerçeği öğrendiğinde, asla arka adım atamayacağı bir karar verir.
Bakalım Hayat,
Lia Khan’a daha ne gibi sürprizler hazırlamaktadır? Robin Wasserman’ın dünyada kocaman yankı uyandıran “Soğuk Uyanış” serisinin nihayet kitabı olan Parçalanmış Lia Khan ve arkadaşlarının yaşamda kalma mücadelesiyle şaşırtıcı bir final yapıyor.
Parçalanmış Online Kitap Oku Parçalanmış Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robin Wasserman kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West – Online Kitap Oku

yakutlu

Kollarımdaki Yabancı – Tracy Anne Warren – Online Kitap Oku

yakutlu

Huzur Sokağı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy