OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Parçalanmış – Robin Wasserman ekitap

Parçalanmış kitabı hakkında bilgiler:

Soğuk Uyanış Serisi #3Robin Wasserman'in Parçalanmış isimli kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Kırılmış’ın bittiği yerden iki ay sonrasında Lia başladığı yere arka dönmüştür yeniden: evine dönüp kusursuz bir evlat gibi davranmaktadır. Ne kadar bu role kendini alıştırsa da hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Lia, Mekaların yüzü ve BioMax’in istikbal vaat eden teknolojisinin poster kızı haline gelmiş, hayatını, dünyayı kendisinin ve kendisi gibi olanların insanlar kadar mevcut olmayı adalet ettiklerini ikna etmeye adamıştır. Planlar, Jude’un BioMax’in elinde bulundurduğu teknolojiyi vahşi bir kötülük için kullandığını öğrendiğinde yeniden bozuluyor. Ve Lia, meka olmasıyla sonuçlanan trafik kazasıyla alakalı şok edici gerçeği öğrendiğinde, asla arka adım atamayacağı bir karar verir.
Bakalım Hayat,
Lia Khan’a daha ne gibi sürprizler hazırlamaktadır? Robin Wasserman’ın dünyada kocaman yankı uyandıran “Soğuk Uyanış” serisinin nihayet kitabı olan Parçalanmış Lia Khan ve arkadaşlarının yaşamda kalma mücadelesiyle şaşırtıcı bir final yapıyor.
Parçalanmış Online Kitap Oku Parçalanmış Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robin Wasserman kitaplarını gör ->