Roman

Kırılmış – Robin Wasserman Online Kitap Oku

Kırılmış – Robin Wasserman ekitap

Kırılmış kitabı hakkında bilgiler:

Soğuk Uyanış Serisi #2Robin Wasserman'in Kırılmış isimli kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Kazadan önce, Lia Kahn mutluydu.
Kazadan önce, Lia Kahn seviliyordu.
Kazadan önce, Lia Kahn bir hayli şeydi: Normal. Canlı. İnsan
Yeniden doğuşun üzerinden altı ay geçtikten sonra Lia yeni bedenini yavaş yavaş kabul ediyordu.O Bir makineydi, bir mekaydı ve kendi çeşitine aitti. Kuralların ve korkunun olmadığı, yabani, kaygısız bir hayata aitti. Kaybedecek bir şeyiniz kalmadığında, korkacak bir şeyiniz de olmuyordu.
Ancak Geçmişten gelen bir ses intikam diye haykırdığında, Lia’nın yaşamı yeniden değişecekti. Eskiden bulunduğu kızı feda etmek ile sevdiği genç adamı kurtarmak ortasında insanlar ve mekanlar ortasında bir seçim yapmaya zorlanan Lia bitişinde doğru yolu sezgileriyle bulacaktı. Bu seçim sevdiği adamın sonsuza kadar ondan nefret etmesine yol açsa da.
Robin Wasserman’ın dünyada kocaman yankı uyandıran “Soğuk Uyanış” serisinin ikinci kitabı olan Kırılmış’la Lia Khan’ın soluk kesen macerası nefes soluğa devam ediyor.
Kırılmış Online Kitap Oku Kırılmış Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robin Wasserman kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Gölgelerin Efendisi Serisi – John Flanagan – Online Kitap Oku

yakutlu

Ay Tutulduğu Gece

yakutlu

Bilim Ne Değildir? – Alper Bilgili – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy