Roman

Parist e Balay – Jojo Moyes – Online Kitap Oku

Jojo Moyes / Parist e Balay / PDF / Sayfa: 144

Yine sevilen yazar Jojo Moyes’den romantik roman türünden heyecan dolu bir ekitap.

iki farklı çiftin iki farklı zamanda ama aynı mekanda yani Paris’te yaşanan aşklarını, hayal kırıklıklarını ve çok daha fazlasını bizlere ustaca anlaran Jojo’nun bu kitabı oldukça merak uyandırıcı görünüyor. Diğer yandan henüz yeni evli bir çift olan David ile Liv, diğer yandan bundan bir asır öncesinde yaşamış olan Model Sophie ve Ressam Edouard.

Bu hikayede ki zamanlar farklı olsa da sorunlar, tutkular ve en önemlisi de aşkın aynı olması bizleri şaşırtacak derecede ilgin.

Parist e Balay Hakkında

Jojo Moyes’in merakla beklenen kitabı Ardında Bıraktığın Kadın’la tanışmak için küçük bir başlangıç.

Âşıklar şehri Paris’te yeni evli iki çift…

Genç ve güzel Liv, 2002 yılında zengin ve çekici bir mimar olan David’le evlenir. Rüya gibi bir balayı geçirme hayaliyle Paris’e gelseler de beklenmedik bir sorun evliliklerini daha ilk günden sorgulamalarına yol açar. Acaba aralarındaki büyük aşk onları bir arada tutmaya yetecek midir?

1900’lerin başında ünlenen ressam Édouard Lefèvre, tabloları için kendisine modellik yapan Sophie’ye âşık olur. Bir kadına bağlanmayı daha önce asla aklından geçirmemiş olsa da Sophie’nin, hayatının kadını olduğuna inanıp ona evlenme teklif eder. Ancak genç Sophie kısa bir süre sonra evlilik hayatının beklediğinden çok daha farklı olduğunu, aşkı için büyük fedakârlıklarda bulunması gerektiğini anlar…

Farklı yüzyıllarda yaşanan kadın erkek ilişkilerini, sevgiyi ve evliliği anlatan Paris’te Balayı, büyük aşkların ölümsüz olduğunu kanıtlıyor.

Parist e Balay Yorumlar

“Mutlaka etrafınızdaki insanlara da okutmak isteyeceğiniz sımsıcak bir kısa roman. Moyes karizmatik, inatçı ve hayattan ne beklediğini bilen karakterler yaratıyor.”
-Independent on Sunday-

“Paris’te Balayı kahkahalar attırıyor, yoğun hislerle gülümsetiyor ve bir bebek gibi ağlatıyor.”
– Closer-

Parist e Balay Online Kitap Oku

Parist e Balay .

Benzer İçerikler

Yeter Tenimi Acıtmayın – Meltem Arıkan – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşkın 7 Hali – Bişnev!

yakutlu

Ay ışığında Aşk – Amanda Quick – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy