Roman

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı – Sean Connolly – Online Kitap Oku

Sean Connolly / Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı / PDF / Sayfa: 322

Genç Mucitler İçin 120 Acayip Deney

İçerisinden oldukça ilginç deneylerden oluşan 25 mucitlik serüvenin yer aldığı bu bilim kitabı büyük küçük demeden hepinizi şaşırtacak nitelikte. Üstelik öyle bulunmaz malzemelerde değiller, hepimizin mutfağında sağda solda duran malzemelerle neler yapılabileceğini keşfettikçe şaşkına döneceksiniz. Çevrenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtırken aynı zamanda öğreneceksiniz. Mesela bir sütü taşa çevire bileceksiniz desek? Bu ve buna benzer yüzden fazla bilimsel deneyin sıralandığı muhteşem eser sizlerle e kitap olarak indirebilirsiniz.

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı Hakkında

İşte size fırsat! Hem de koca bir laboratuvar kurma masrafı olmadan! Şimdi doğruca mutfağa gidip büyükçe bir su bardağı alın ve erzak dolabından sirkeyle karbonatı çıkarın. İlk deneyinize hazırsınız! Kulağa garip gelebilir ama evet, aslında bu kadar basit.
İster çocuk olun, ister çocuk olmak isteyin. Bu kitapta, içinizdeki mucidi uyandırmak için birbirinden hınzır 120 deney var. “Bilim hınzır olur mu?” demeyin; bu deneylerle bahçenizde bir yanardağ keşfedecek, sütü taşa çevirecek, kağıt parçalarına polka yaptıracaksınız. Ve bunları yaparken de beyaz bir önlükten ya da hesap makinesinden çok, geniş bir gülümsemeye ve berrak bir zihne ihtiyaç duyacaksınız. Sonra ne mi olacak? Kendinizi bu komik, acayip ve inanılmaz deneylerin kollarına bırakın ve sizi nereye götürdüğünü kendiniz görün. Hem de faltaşı gözlerle!

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı Online Kitap Oku

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı .

Benzer İçerikler

Komplo Çemberi – Maggie Hall – Online Kitap Oku

yakutlu

Proje: Ölümcül Virüs – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy