Roman

Revenants Serisi (Paranormal Üçlemesi) – Amy Plum – Online Kitap Oku

Amy Plum / Revenants Serisi – Paranormal Üçlemesi / PDF – EPUB / 5 eKitap

Seri Sıralaması

1-Benim İçin Öl

2-Ben Ölene Kadar

2.5-Onun İçin Öl

3-Ölmem Gerekirse

3.5-Bir Kez Daha Öl

Paranormal Üçlemesi olarak geçen ama orijinal adı Revenants Serisi olan 5 kitaplık bir seridir. Serinin tüm ana ve ara kitapları sizlerle. Özellikle klasik romantik fantastik türü kitaplardan kendisini konusuyla ayıran, okuyuculardan gelen yorumlara göre oldukça akıcı bir seri. Özelikle mekan vurguları sizi adeta orada gibi hissettirme konusunda oldukça başarılı. İlk kitapta Kate ve Vincent’in ilişkilerinin nasıl başladığını ve ilginç bir şekilde sürükleyici hikayelerine tanıklık ederek gittikçe fantastik bir dünyaya açılan kapıdan adım atacağız. PDF ve EPUB olarak indirme seçeneklerinin sizlere sunulduğu seri kitaplar paylaşmaya devam edeceğiz. Keyifli okumalar.

Revenants Serisi Hakkında

O, Aşkı için ölmeye değil, ölmemeye söz verdi

“Gizemli ve romantik bir aşkı anlatan bu romanı elimden bırakamadan bir çırpıda okuyup bitirdim.”
New York Times en çok satanlar listesinde 1 numara olan Kanatlar dizisinin yazarı Aprilynne Pike.

Amy Plum, paranormal üçlemesinin ilk kitabı olan Benim İçin Öl`de (Die For Me), Amerika`da anne babasını trafik kazasında kaybedince, ablasıyla dedelerinin yanına taşınmak zorunda kalan Kate ile onun saf güzelliğine tüm benliğini kaptıran yakışıklı Fransız genci Vincent`ın ruhlara işleyen aşklarını anlatıyor.

On altı yaşındaki Kate, Brooklyn`den, çoğu kişinin hayalini süsleyen “Işıklar kenti” Paris`e taşındığında, acı günlerini kitap okuyarak ve sanatla iç içe geçirerek atlatmaya çalışır. O sırada, uyur hâldeyken bile onu görebilen bir çift gözün kendisini aşkla izlediğinden habersizdir. Kate`in, bir kafede kitap okurken gördüğü ve tüm genç kızların yüreğini hoplatacağını, kendisine hiç takılmayacağını düşünerek iç geçirdiği Vincent`ın gözleridir bunlar. Ve Kate de Vincent`a gönlünü kaptırır.

Ama bu aşkın önünde gizemli ve ürkütücü bir engel vardır. Vincent normal bir insan değildir. Hayatını her gün riske atmasına neden olan korkunç bir yazgıya mahkumdur. Ayrıca onu ve tüm ırkını yok etmeye çalışan ölümsüz ve tehlikeli düşmanlara karşı koymak zorundadır.

Okurken nefes nefese kalacağınız Benim İçin Öl`ün yazarı Amy Plum, ikincisi 2012`de yayımlanacak paranormal üçlemesinin bu ilk kitabıyla gençlerin kalbinde şimdiden taht kuruyor.

Akıl çelen Kitaplar, Paris`in muhteşem dekorunun yanı sıra iki dünya savaşının insanlara yaşattığı acıların yansımalarının da yer aldığı ve okurların yeni tutkusu olacak bu üçlemenin ilk kitabını sizlere sunmaktan gurur duyuyor.

Revenants Serisi Online Kitap Oku

Benim için öl Online Kitap Oku

Ben ölene kadar Online Kitap Oku

Onun için Öl Online Kitap Oku

Ölmem Gerekirse Online Kitap Oku

Bir kez daha öl Online Kitap Oku

Revenants Serisi Online Kitap Oku

Benim için öl Online Kitap Oku

Ben ölene kadar Online Kitap Oku

Onun için Öl Online Kitap Oku

Ölmem Gerekirse Online Kitap Oku

Bir kez daha öl Online Kitap Oku

((Alternatif))

Revenants Serisi Tek Link Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kendimi Sende Buldum – Lisa Renee Jones – Online Kitap Oku

yakutlu

Genç Kızlar – Vincent Ewing – Online Kitap Oku

yakutlu

Cagdas Islam Bilimine Giris

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy