Roman

Sana Vuruldum – Nicole Williams Online Kitap Oku

Sana Vuruldum – Nicole Williams ekitap

Sana Vuruldum kitabı hakkında bilgiler:

Crash Serisi #1Nicole Williams'in Sana Vuruldum isimli kitabı 336 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Tutkulu, Kışkırtıcı ve Trajik!
Lucy adında ki genç kız yeni taşındığı bölge ve yeni başladığı liseden nefret ediyordu. Burası hiç Lucy’e göre değildi. Çünkü genç kız daha sakin bir hayatla kendini adadığı balesinden başka bir şeyle meşgul olmak istemiyordu. Jude tam anlamıyla lisenin baş belalarından birisiydi. Lise de ki bir çok genç kızın canını acıtmıştı. Bunları kısa zamanda öğrenen Lucy, Jude’den uzak durması gerektiğini biliyordu. Belalı bir yetim hanede kalan Jude, Lucy’i görür görmez ona mussalat olmuştu bile.
New York Times çok satanlarında ki “Sana Vuruldum” üçlemesinin bu ilk kitabında, dünya bu neslin Romeo ve Juliet’iyle tanışıyor: Jude Ryder ve Lucy Larson. Southpointe Lisesi Lucy’nin son yılında olmak istediği son yerdi. Ta ki adı, baş belasıyla eşanlamlı hâle gelmiş olan Jude Ryder’la tanışana kadar. Sabıka kaydı bir tezden uzun olan Jude, sakinlerinin dengesiz olduğunun bilindiği yerel yetimhanede kalıyordu ve Lucy’nin sormaya çekinmesine yetecek kadar fazla kadın onun adıyla inlemiş, adını bağırmış ya da lanetlemişti. Lucy ara sıra tuhaf olsa da genelde normal bir şekilde yetiştirilmişti. Gözünü Julliard’a dikmiş bir şekilde bale ayakkabıları ve elbisesini giymek için yaşıyor ve beladan uzak durmak için elinden geleni yapıyordu. Bugüne dek. Geçmişini geleceğinden ayrı tutmak istiyorsa Jude, Lucy’nin uzak durması gereken her şeydi. Ama uzak durmak yapamadığı tek şeydi. Lucy Larson ve Jude Ryder için, aşk, onları parça parça edecek şey olmak üzereydi.
Sana Vuruldum Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Nicole Williams kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Hiç Beklemezken – Sharon Kendrick – Online Kitap Oku

yakutlu

Yatağımdaki Serseri – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

yakutlu

Emanet Gelin – Şehnaz Gülşen Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy