Roman

Seni Kaybettim – Nicole Williams Online Kitap Oku

Seni Kaybettim – Nicole Williams ekitap

Seni Kaybettim kitabı hakkında bilgiler:

Crash Serisi #2Nicole Williams'in Seni Kaybettim isimli kitabı 272 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Sana Vuruldum Serisinin 2. Kitabı “Seni Kaybettim” ile devam ediyor. Bu sefer aşıklarımız aralarında olan farklar yüzünden ayrılıyor ama bir süre sonra bu yaptıklarının hayatının yanlışları olduğunu anlıyor. Ama artık her şey için çok mu geç? Bir birlerinin kalbini o kadar kırdıktan sonra biri affetse diğeri affedebilecek midir?
‘Başka birini seni sevdiğim kadar sevebilecekmişim gibi davranmaktan vazgeçiyorum. Biliyorum vaktimi aldı ama şimdi anlıyorum. Ben seni sevmek için yaratıldım. Hayatımı seninle paylaşmak için. Bu masalı yeniden yazıyorum, böylece ikimiz birlikte yola çıkabiliriz.” Yeniden bir nefes için durakladım, sahaya göz attım.
Gelmiyordu. Sahanın en uzak köşesine tıkılıp kalmış olsa bile istese şimdiye kadar yanıma gelebilirdi. İstediği şeye ulaşmaktan hiçbir şey alıkoyamazdı Jude’u. Artık onun istediği şey olmamam ihtimali kalbimi kırdı.
Seni Kaybettim Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Nicole Williams kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Sevişen Beyin – Geoffrey Miller – Online Kitap Oku

yakutlu

Gizemli Adam – Kristen Ashley

yakutlu

Fizik – Kullanım Kılavuzu – Michael Brooks – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy