Roman

Şans Boncukları – Catherine Mann – Online Kitap Oku

Catherine Mann / Şans Boncukları / PDF / Sayfa: 122

Duarte adında bir adamın iki kız kardeşi aynı anda idare etmesini konu edinen bu kitap oldukça etkileyici ve sıcak satırlarla dolu. Duarte muhteşem bedeni ve yakışıklı suratıyla adeta bir Zeus heykeli gibiydi. Fakat iki kız kardeş birbirinden haber olunca ne olacaktı. Bu adamı paylaşacaklar mıydı? yoksa bu adi adam için savaşacaklar mı? yada olması gerektiği gibi intikam peşindemi düşeceklerdi. Heyecanlı bir sürükleyiş sunan Şans Boncukları adlı e kitabı pdf olarak indirebilirsiniz.

Şans Boncukları Hakkında

Duarte cep telefonunu Kate’e uzattı. Ben hazırlanana kadar görüşmen bitmiş olsun.” Sonra sakince, üzerindeki robun kuşağını çözdü. Kate şaşkınlıktan neredeyse dilini yutacaktı. Duarte robu çıkarıp kenara bıraktı. Kate karşısında beliren muhteşem vücudu görünce bir an nerede olduğunu unutacak gibi oldu. Duarte’yi izlemekten kendini alamıyordu. Kate dikkatini elindeki telefona vermeye çalışarak kız kardeşinin numarasını tuşlayarak hoparlörü ayarladı. Jennifer’ın tedirgin sesi duyuldu. “Alo? Kimsiniz?”

Şans Boncukları Online Kitap Oku

Şans Boncukları .

Benzer İçerikler

Fetih 1453 – Eda Bildek – Online Kitap Oku

yakutlu

Suyu Geçiş – Sylvia Plath Online Kitap Oku

yakutlu

Fikrimizin Rehberi – Gazi Mustafa Kemal – Erol Mütercimler – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy