Roman

Kahin Vanga – Renan Seçkin – Online Kitap Oku

Renan Seçkin / Kahin Vanga / PDF / Sayfa: 232

Tarihte ki en meşhur kahin Vangelia Pandeva Gushterova. Vanga henüz daha küçükken ileride kör olacağını biliyordu fakat bilinci yeterince bunu ifade etmeye el verişli olmadığı için uzun süre boyunca ailesi kızmasına rağmen kör taklidi yaparak dolandı. Bir süre sonra toprak altında kalan minik Vanga gerçekten gözlerini kaybetti. Gözlerinin kör olmasıyla beraber 6. his ve 3. gözleri daha kuvvetlenen kadın tarihte bir çok önemli bilgiyi, olması ön görülemez şeyleri bile bilerek tüm dünyada dikkatleri üzerine topladı. Renan Seçkin tarafından detaylıca araştırılan bu kodın hakkında bilgileri “Kahin Vanga” adlı çalışmasında bulabilirsiniz.

Kahin Vanga Hakkında

Vangelia Pandeva Gushterova, daha çok küçük yaşlarda kör taklidi yapan küçük Bulgar kız, bir gün tamamen gözlerini kaybedeceğini bilemezdi. 11 yaşlarındayken aniden kopan fırtınada toprak altında kalan küçük Vanga görme duyusunu yitirdi. Zorluklarla geçen çocukluk ve gençlik döneminden sonra, çok genç yaşlarda gelecekle ilgili bilgiler verip çevresindekileri şaşırttı.
İkinci Dünya Savaşının başında Vangelia’nın paranormal yetenekleri iyice ortaya çıktı. O dönemde yaşadığı en mistik olaylardan bir tanesini şöyle anlatıyordu: “Bir atlı geldi, atıyla beraber odama girdi, tam önümdeydi, neredeyse üzerime gelecekti. Güneş gibi parlıyordu! Ve Tanrı şöyle söyledi:
“Sen insanlara olacakları önceden haber vermek üzere seçildin, bilmeleri için. Hazırlanmaları ve korkmamaları için.” Vanga’nın kehanetleri arasında Suriye’nin işgali, Yugoslavya’nın parçalanması, Obama’nın seçilmesi, 11 Eylül saldırısı, Hitler’in yenilmesi, Gandhi suikasti vardır.

Bu e-kitap facebook https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup grubumuzda @Ulviyya Guliyeva tarafından paylaşılmıştır.

Kahin Vanga Online Kitap Oku

Kahin Vanga Alterntif İndir

Benzer İçerikler

İki Aşk Arasında – Molly McAdams – Online Kitap Oku

yakutlu

İlişkiler – Rainbow Rowell – Online Kitap Oku

yakutlu

Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy