Roman

Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu – Barbara Wallaces – Online Kitap Oku

Barbara Wallaces / Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu / PDF / Sayfa: 245

Ultra zengin bir iş adamı olan Daniel kelimenin tam anlamıyla hovarda bir kişiliğe sahiptir. Hayatına giren çıkan kadının sayısı belirsizdir. Her kadın onun hayatına bin bir umutla girmiştir. Kendinde daha zengin bir kadınla beraber bile bir süre aynı yatağı paylaşan Daniel bunu çok fazla sürdürememiştir. Bu sırada Charlotte üniversitelerde ders veren bir tarihçidir. Daniel ile yollarının kesişme sebebi ise babadan kalan ve annesinin yaşadığı çiftlik. Kendisinden habersiz kardeşi bu çiftliği satmıştır. Bundan geç haberi olan genç kadın hemen müdahale etmek için alıcının yanına gider ve karşısında ki kişi Daniel’dir!

Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu Hakkında

Milyarder iş adamı Daniel Moretti’nin hayatında birçok kadın olmuştur. Başarılı, güzel ve popüler kadınlar… Ancak hiçbiri, Daniel için tek gecelik ilişki olmaktan ileri gidememiş, onun kalbinin sahibi olmamıştır. Çünkü Daniel için tek bir kural vardır: Bir kadına asla güvenme!

Tarih Profesörü Charlotte Doherty, geçmişi ve annesiyle arasındaki tek bağ olan aile çiftliğine her şeyden fazla bağlıdır. Kardeşi Michael çiftliği kendisinden habersiz Daniel’a sattığında ise onu geri alabilmek için tüm yolları denemeye karar verir. Charlotte çiftliği geri alma konusunda Moretti’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamıştır çünkü Daniel sadece kendi kurallarıyla oynayan ve sahip olduklarından kolay vazgeçmeyen bir adamdır. Charlotte’ın hüzünle bakan gözleri bile bunu değiştiremeyecektir. Ancak Daniel’ın hafta sonu katılması gereken bir parti vardır ve başta annesi olmak üzere herkes onu kolunda sevgilisiyle beklemektedir. Daniel, çiftliği karşılığında hafta sonu için sevgilisi rolü oynamasını Charlotte’a teklif ettiğinde, buna en az genç kadın kadar şaşırır.

Charlotte’ın çiftliğini geri almaya, Daniel’ın ise bir sevgiliye ihtiyacı vardır. İkisinin de yararına olacak bu anlaşmanın kuralları ise basittir:

İkisi için bir hafta sonu… Yakınlaşmak yok… Bağlanmak yok…

Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu Online Kitap Oku

Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu .

Benzer İçerikler

Kuma – Şehnaz Gülşen Online Kitap Oku

yakutlu

Unutulan Kraliçe – Vanora Bennett – Online Kitap Oku

yakutlu

Düş Hırkası

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy