Roman

Seninle Başım Dertte – Cathy Cole – Online Kitap Oku

Cathy Cole / Seninle Başım Dertte – Kalpyanı Koyu Serisi 2 / PDF – EPUB / Sayfa: 160

Romantik bir gençlik kitabı olan “Seninle başım dertte” sıcacık aşkla dolu bir kasabada yaşayan bir grup genç kızın aşk ve umutlarını konu ediniyor. Polly öncesinde çıktığı erkek arkadaşından çektikleri yüzünden bir daha kendini beğenmiş hiç bir erkeğe yanaşmayacağına dair yemin eder. Ollie bu sıralama da bir numaraya çok rahat oturur. Okulun en gözde oğlanı olmak bu vasıfları bulundurmak demekti. Fakat Polly verdiği söze rağmen kalbine bir türlü söz dinletemez ve Ollie’ye doğru çekilir..

Seninle Başım Dertte Hakkında

Kalpyanı Koyu; hayat ve aşkın konuştuğu yer… Polly Nelson, Kalpyanı Koyu Lisesi’ne giden kibirli, kendini beğenmiş çocuklarla asla çıkmayacağına yemin eder. Özellikle de Ollie Wright’la. Çünkü Polly’nin nefret ettiği her şey Ollie’dedir. Peki, neden Polly onu düşünmeden duramaz?

Kalpyanı Koyu’na hoş geldiniz Bir İngiliz kasabası olan Kalpyanı Koyu’ndaki bir grup genç kızın hayatlarına, aşklarına ve sırlarına odaklanan kitap bol bol romantizm vaat ediyor. Gençlik aşklarının karmaşık, tuhaf ama tamamen romantik doğası kitaba yansıyor. Romantik olduğu kadar gizemli

Kitap içerdiği aşk öyküsünün yanı sıra, ilk kitabın başkarakteri Lila’yı çevreleyen gizemle de ilgiyi ayakta tutmayı başarıyor. Cathy Cole’un sözünü sakınmayan, dışadönük ve ilginç bir karakter olarak yarattığı Lila, geçmişindeki sırlardan kaçmaya çalışırken aşk heyecanını tadıyor.

Seninle Başım Dertte PDF ve ePUB İndir

Seninle Başım Dertte Alternatif PDF ve ePUB İndir

Benzer İçerikler

Söz Ver Sevgilim – Lynne Graham – Online Kitap Oku

yakutlu

Alevden Küle Eroinle Dans

yakutlu

Rachel Gibson – İçinde Aşk var

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy