Roman

Sensiz Olamam – Rebecca Winters – Online Kitap Oku

Rebecca Winters / Sensiz Olamam / PDF / Sayfa: 111

Bir banka çalışanı olarak kredilerden sorumlu olan Luc adında ki genç ondan kredi isteyen bir bayanı geri çevirmişti. Aradan geçen bir süre sonra televizyonda büyük bir parfüm şirketinin mirasçısı olarak gördüğü kadını hemen o an tanıdı. O andan sonra Luc, Jasmine resmen aşık olmuştu. Kızın şirketini büyütmesi için gereken parayı kendini ve işini riske ederek verip onun kalbini kazanmak istiyordu ama bu çok tehlikeliydi.

Sensiz Olamam Hakkında

Luc Charriere, televizyonda gördüklerine inanamıyordu. İki ay önce karşılaştığı asi ve güzel kız, Fransa’nın en büyük parfümeri şirketinin yeni başkanı olarak röportaj veriyordu. Jasmine Martin, dedesinin şirketine başkan olduktan sonra, kredi almak için bir bankanın sahibi olan Luc Charrier’e gitmişti. Jasmine’i ve onun büyülü parfüm dünyasını yakından tanımak, Luc’u her geçen gün daha da çok etkiliyordu ama bankasının geleceği her şeyden önemliydi. Jasmine ise evine dönmek istiyordu ve evi çok uzaklardaydı.

Sensiz Olamam Online Kitap Oku

Sensiz Olamam .

Benzer İçerikler

Rabb’in İçin Sabret – Uğur Koşar – Online Kitap Oku

yakutlu

İktisat Tarihi – J.K. Galbraith Online Kitap Oku

yakutlu

Kaderimde Saklı – Müjde Aklanoğlu – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy