Roman

Gardiyan – Dolores Redondo – Online Kitap Oku

Dolores Redondo / Gardiyan / / PDF / Sayfa: 480

Ölüm Sizi Bulamasın Diye Görünmez Olmak İstersiniz.

Sizeri ürkütecek derecede mistik ve kasvetli bir roman. Onlarca ülkede satışa sunularak beğenilmiş korku gerilim türünde ki “Gardiyan” adlı roman sizlerle. Esrarengiz bir ormanda en az onun kadar ürkünç bir göl var. Bu bölgeye şöyle bir baktığınızda bile içinize de ki o derin ürpertiyi hissetmekte hiç zorlanmıyorsunuz. Önecesinde burada çok fazla olaylar olduğuna karşı hikayeler var ama Dedektif Amaia’nın işi psikopat bir çocuk katili. Bu katil çevrede yaşayan insanların kız çocuklarını kaçırarak öldürüp bu göl kenarına bırakıyor..

Gardiyan Hakkında

Gizemli bir orman Baztán Ormanı İspanya’nın Bask Bölgesi’nde tüm görkemiyle ve esrarıyla varlığını sürdürüyor. Ormanın ruhu her şeyi biliyor ve bir gardiyan insanları izliyor. Cesur bir kadın Dedektif Amaia Salazar, zor bir çocukluk geçirdikten sonra kendi ayakları üzerinde durmayı başarıp polis olmuş genç bir kadın. Geçmişi ve ailesiyle yüzleşmeye karar verdiği bir anda karşısına çıkan bir suç dosyası tüm hayatını altüst ediyor.

Ormanda bulunan küçük cesetler Bir katil hastalıklı bir beyinle orman kasabasında dolaşıyor. Küçük yaştaki kızları öldürüp nehir kenarına bırakıyor ve dünyaya bir mesaj iletmeye çalışıyor. Gardiyan, kasvetli bir ormanın derinliklerinde dolaşan gizemli bir roman.

Gardiyan Yorumlar

“Çok katmanlılığı ve derin karakterleriyle ilgi çekici bir roman.”
-Publishing Perspectives-

“Kasvetli bir orman, esrarengiz cinayetler ve mistik olaylarla örülü muhteşem bir polisiye.”
-Goodreads-

“Dolores Redondo, karakterlerinin psikolojik derinliklerine inerek okuyucuları bu olağanüstü hikâyenin içine çekiyor. Karanlık bir atmosferle hem meraklandırıyor hem de ürkütmeyi başarıyor. Gardiyan tüyler ürpertici bir roman.”
-Kirkus-

Gardiyan Online Kitap Oku

Gardiyan Turbo Online Kitap Oku

Paylaşan “FİLİZ“

Benzer İçerikler

Efsane – Marie Lu Online Kitap Oku

yakutlu

Yaban (Yakup Kadri Karaosmanoğlu)

yakutlu

Savcı – Scott Turow – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy