Roman

Sıradışı 202 Fikir – Alexander Winterman – Online Kitap Oku

Alexander Winterman / Sıradışı 202 Fikir / Sayfa 248 / PDF

İş başvurusuna gitmeden, evlilik teklifi yapmadan, çocuğunuza isim koymandan ve mezar yeri bakmadan önce bu kitabı mutlaka okumalısınız! Bu fikirler inanın hayata uygulayabilirseniz sizlere oldukça kolaylık sağlayacak fikirlerdir. Sadece size değil çevrenize de yararlı olmaya başlayacaktır. Unutmayın ki değişim her zaman kendinizden başlamalıdır.

Sıradışı 202 Fikir Hakkında

Herkesin kendine göre hayatını kolaylaştırma, onu düzene sokma, hayatını güzel davranışlarla süsleme imkânı mutlaka vardır.

Kendi hayatımızı güzelleştirmek, yalnız kendimize ait bir yaşam inşa etmek değildir, aynı zamanda dünya düzenini yaşanabilir hale getirmeye de katkıda bulunmuş oluruz.

Evren, bir kişinin güzel yaşaması için yaratılmadı, içinde her ne varsa eşit ve adil yaşaması için dizayn edildi.

Dünyanın bütün yaşam tarzları bir kişiyle başladığını ve yayıldığını unutmayın!

Çevreye duyarlı olmak, diğer insanlara yardım etmek, insanlar dışındaki canlılara yaşama hakkı tanımak evrensel bir görevdir. Bu görevi, sen, ben o ile başlayıp; biz siz onlar ile bitirerek özlenen dünyayı yakalayabiliriz.

Bütün bunların yolunu gösteren, nasıl yapılacağını sıralayan bir kitap hazırladık. Kitabı okuyun, beğenirseniz lütfen herkese tavsiye edin!

Hala kitabı almadınız mı?

Hadi!

Daha neyi bekliyorsunuz?

Sıradışı 202 Fikir Online Kitap Oku

Sıradışı 202 Fikir .

Benzer İçerikler

Felsefe Yüzüğü Serisi – Morgan Rice – Online Kitap Oku

yakutlu

Dikkat Tacirleri – Tim Wu – Online Kitap Oku

yakutlu

Sakkara’nın Kumları – Glenn Meade Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy