Ekitap, ekitap indir
Roman

Sıradışı 202 Fikir – Alexander Winterman Online Kitap Oku

Sıradışı 202 Fikir – Alexander Winterman ekitap

Sıradışı 202 Fikir kitabı hakkında bilgiler:

Alexander Winterman'in Sıradışı 202 Fikir isimli kitabı 248 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
İş başvurusuna gitmeden, evlilik teklifi yapmadan, çocuğunuza ad koymandan ve mezar yeri bakmadan evvel bu kitabı kesinlikle okumalısınız! Bu fikirler inanın ki hayata uygulayabilirseniz sizlere olabildiğince kolaylık sağlayacak fikirlerdir. Sadece size değil çevrenize de yararlı olmaya başlayacaktır. Unutmayın ki değişim her vakit kendinizden başlamalıdır.
Herkezin kendine göre hayatını kolaylaştırma, onu düzene sokma, hayatını güzel davranışlarla süsleme imkânı kesinlikle vardır.
Kendi Hayatımızı güzelleştirmek, lakin kendimize ait bir hayat inşa etmek değildir, tıpkı vakitte dünya düzenini yaşanabilir duruma getirmeye de katkıda bulunmuş oluruz.
Evren, Bir kişinin güzel yaşaması için yaratılmadı, içinde her ne varsa eşit ve adil yaşaması için dizayn edildi.
Dünyanın Tüm hayat tarzları bir kişiyle başladığını ve yayıldığını unutmayın!
Çevreye duyarlı olmak, öbür insanlara takviye etmek, insanlar dışındaki canlılara yaşama hakkı tanımak evrensel bir görevdir. Bu görevi, sen, ben o ile başlayıp; biz siz onlar ile bitirerek özlenen dünyayı yakalayabiliriz.
Bütün Bunların yolunu gösteren, nasıl yapılacağını sıralayan bir kitap hazırladık. Kitabı okuyun, beğenirseniz lütfen herkese tavsiye edin!
Hala kitabı almadınız mı?
Hadi!
Daha neyi bekliyorsunuz?
Sıradışı 202 Fikir Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Alexander Winterman kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Limos – Larissa Ione Online Kitap Oku

yakutlu

Deliliğe Övgü – Desiderius Erasmus Online Kitap Oku

yakutlu

İyi Uykular Sevgilim – Rachel Abbott – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap