Roman

Solmayan Güller – Jennifer Donnelly Online Kitap Oku

Solmayan Güller – Jennifer Donnelly ekitap

Solmayan Güller kitabı hakkında bilgiler:

Jennifer Donnelly'in Solmayan Güller isimli kitabı 752 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Doğu Londra, 1888 şehir içinde ayrı bir şehir. Hırsızların, fahişelerin ve hayalperestlerin birbirine karıştığı, gündüzleri arnavutkaldırımı sokaklarında çocukların oynadığı, geceleriyse bir katilin dolaştığı, parlak umutların en karanlık gerçeklerle karşılaştığı bir gölge ve ışık mekânı. Burada, Thames'in fısıldayarak akan sularının hemen yanı başında bir çay fabrikasında işçi olarak çalışan Fiona Finnegan, bir seyyar satıcının oğlu olan çocukluk aşkı Joe Bristow'la birlikte bir gün kendi dükkânını açmayı ümit etmektedir. Birbirlerine olan inançları dışında kendilerini kamçılayacak hiçbir şeye sahip olmayan Fiona ve Joe, rüyalarına ulaşmak için mücadele etmekte, para biriktirmekte ve özveride bulunmaktadır.Fakat Değer verdiği hemen hemen her şeyi ve herkesi ondan koparıp alan acımasız ve karanlık bir adamın eylemleri sonucunda Fiona'nın yaşamı paramparça olur. Kendisinin de öldürüleceğinden korkan Fiona, Londra'dan kaçarak New York'a gitmek zorunda kalır. Orada, inatçı karakteri Batı Yakası'nda mütevazı bir dükkânla başlayarak Manhattan'ın çay ticaretinin tepesine tırmanmasını sağlar. Ancak Fiona'nın eski hayaletleri rahat durmaz ve onları susturmak için Fiona tekrar çocukluğunun Londra'sına geri dönmek zorundadır, orada geçmişiyle girişeceği ölümcül hesaplaşma geleceğinin anahtarını elinde tutmaktadır.Acı, Mücadele, namus ve zafer üzerine yürek ısıtan, harikulade bir roman. Frank McCourt, Angela'nın Külleri'nin yazarı.
Atmosferi capcanlı tasvir edilmiş bu sıcak ve coşkun romana bayıldım, harika anlatılmış, okuması büyük bir keyif.Simon Winchester, The Professor and the Madman'in yazarı.Barbara Taylor Bradford'un geleneğini izleyen romantizm ve özgün dönem detaylarıyla yüklü bu enfes melodram, epik tarihi roman tutkunlarının çok hoşuna gidecek.
Solmayan Güller Online Kitap Oku Solmayan Güller Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jennifer Donnelly kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham – Online Kitap Oku

yakutlu

Eve Serisi – Anna Carey – Online Kitap Oku

yakutlu

Kadının Adı Yok

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy