Son Tanık – Glenn Meade Online Kitap Oku

Son Tanık – Glenn Meade ekitap

Son Tanık kitabı hakkında bilgiler:

Glenn Meade'in Son Tanık isimli kitabı 436 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Yugoslavya parçalanmakta, dünyanın Nazilerden sonra verdiği tüm sözlere karşın Avrupa'nın göbeğinde bir başka soykırım yaşanmaktadır. Koalisyon kuvvetleri, Saraybosna'nın eteklerinde bulunan Omarska Kampı'ndaki katliamdan sağ kurtulmayı başarmış, ancak yaşadığı derin travma yüzünden konuşmaktan dahi güçsüz ufak bir kız bulur. New York'lu bir hukukçu olan Carla Lane'in, yıllar evvel Yugoslavya'da yaşanan "etnik temizlik"le alakalı pek az bilgisi vardır. Genç kadın, hamiledir ve müzisyen kocasıyla ülkü bir yaşam sürmektedir. Ancak kocasının gizemli bir suikastta öldürülmesiyle, Carla'nın zihnini bir zamandır meşgul eden tuhaf görüntüler şiddetlenir. Bunların izini süren genç kadın, çocukluğunda ağır bir psikolojik rehabilitasyon gördüğünü ve psikiyatristinin ona annesinin günlüğünü vermesiyle, ailesinin 20 sene evvel Bosna'daki bir ölüm kampında, kocaman bir vahşetin kurbanları olduğunu öğrenir. Carla'yı zorlu bir imtihan beklemektedir. Gerçek kimliklerini saklamak ve kurdukları suç imparatorluğunu muhafaza etmek adına kanlı geçmişlerinden geriye kalan nihayet tanığı da susturmaya kararlı olan suçluları bulmalıdır.
Son Tanık Online Kitap Oku Son Tanık Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Glenn Meade kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Hırçın Güzel – Melanie Milburne – Online Kitap Oku

yakutlu

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz – Online Kitap Oku

yakutlu

Bay Mükemmel – Aşkın Nur Karataş – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy