Roman

Tehlikeli Kızıl – Tarryn Fisher – Online Kitap Oku

Tarryn Fisher / Tehlikeli Kızıl – Love Me with Lies 2 / PDF / Sayfa: 296

Adım leak. Benim olanı kaybetmemek için her şeyi yaparım..

Olivia onca savaşına rağmen Caleb’i kurtaramıyordu. Ne zaman yakınlaşa bu iki sevgili Leah bir çözümünü buluyor kendisinin olana sahip çıkıyordu. İki kadın arasında kalan bir adam, eski sevili olan bir kadın ve yeni sevgili olmasına rağmen elinden her an gideceği bir oyuncak gibi yaşayan 2. bir kadın. Artık her iki kadında tüm kozlarını ortaya koyacak, biri kendinden çalınanı diğeriyse, kendine ait olanın mücadelesini verecek. Ama Leah’ı çok küçümseye Olivia bunun hata olduğunu, tehlikeli kızıl ile karşılaştığında anlayacaktır..

Tehlikeli Kızıl Hakkında

Sevgili Fırsatçı,
Onu benden alabileceğini sandın ama kaybettin. Ve şimdi benim olduğuna göre onu elimde tutmak için her şeyi yaparım. Şüphen mi var? Senin olması gereken her şey benim. Olur da merak ediyorsan; aklına bile gelmiyorsun artık. Onu bırakmayacağım… Hem de hiç.
“Tehlikeli Kızıl”
Leah Smith sonunda istediği her şeye sahiptir. Tam olarak öyle olmasa da. Evliliği, ömür boyu sürecek bir bağlılıktan ziyade daha çok bir borç gibiydi. Oluşturmak için var gücüyle uğraştığı imajı ise gözlerinin önünde dağılıp gidiyordu. Yeni bir rol ve sırlarla dolu geçmişiyle Leah, çaldığı şeye sahip çıkmak için ne kadar ileriye gideceğine karar vermeliydi.

Tehlikeli Kızıl Online Kitap Oku

Tehlikeli Kızıl Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Barbara Freethy – Melek Öpücüğü – Online Kitap Oku

yakutlu

Baksana Talihe – Müjde Aklanoğlu Online Kitap Oku

yakutlu

Aşksız İlişkiler – Samuel Beckett Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy