OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Tarryn Fisher / Fırsatçı – Love Me with Lies 1 / PDF / Sayfa: 316

Aşk, Yalan. Daha çok aşk, Daha çok yalan…

Olivia hırçın, kurnaz, kıskanç ve ağzına geleni söyleyen patavatsız biriydi. Caleb onu çok sevmesine rağmen artık ona katlanamayarak yollarını ayırdı. Olivia aslında bu adamı çok sevse de hırsından gitme diyemedi. Aradan geçen bir süre sonra ikili tekrar karşılaştı ama bu sefer Caleb, Olivia’yı görmezden hatta tanımazdan gelmesi kadını çılgına dönderdi. Bunun hesabını sormak için adamın yanına giden kadın ilginç bir şey öğrendi Caleb hafızasını kaybetmişti…

Fırsatçı Hakkında

Kalbini sadece bir kez verebilirsin; ondan sonraki her şey ilk aşkının peşinden gelir.

Her fırsattan istifade etmesiyle bilinen sivri dilli Olivia Kaspen, akılsızca çekip gitmesine izin verdiği eski erkek arkadaşı Caleb Drake ile şans eseri karşılaşınca kendisini ilk aşkıyla ikinci bir şans isterken bulur.

Caleb’ın hafızasını kaybettiğini öğrenen Olivia, onu geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermelidir. Ancak gerçek kimliğini ve kötü geçmişlerini gizli tutmaya çalışan Olivia’nın en büyük engeli Caleb’ın kurnaz yeni kız arkadaşı, Leah Smith’tir.
Böylece bu iki hırslı kadın arasında kendilerini hatırlamayan bir adamı elde etmek için girdikleri vahşi bir mücadele başlar. Ama çok geçmeden Olivia, bir zamanlar kendisinin olanı almak için savaşırken yalanlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Peki, aşk her şeyi affeder mi?

Fırsatçı Online Kitap Oku

Fırsatçı PDF Turbo İndir