Roman

Teselli İlişkisi – Jackie Brown – Online Kitap Oku

Jackie Brown / Teselli İlişkisi / PDF / Sayfa: 121

Rachel adında ki genç kadın takılar tasarlar ve onu dükkanında satardı. Bu halinden oldukça memnundu çünkü kimseye ihtiyaç duymaksızın sürdürebiliyordu. Buna rağmen çevre baskıları yüzünden bir evlilik yaptı ama çok sürmedi çünkü kocası kendini aldattı. Yakın zaman içinde boşanmasının ardından ünlü bir iş adamı ve aynı zamanda Rachel’ın sadık bir müşterisi olan Antonio ona bir teklif sundu. Yeteneğini dünyaya duyura bilecek bu adam kesinlikle boş olmazdı. Ama aynı zamanda bu adam kalbini de çalmak istiyordu.

Teselli İlişkisi Hakkında

Takı tasarımcısı Rachel Palmer hayatı boyunca mantığının sesini dinlemiş, kalbini görmezlikten gelmişti. Tekdüze ve sıkıcı evliliği kocası Mac’in onu aldatmasıyla sona erince kendini hiç ummadığı bir iş ortaklığının içinde buldu. Mağazasının sadık müşterisi İtalyan iş adamı Antonio Salerno, Rachel’ın eşsiz yeteneğini dünyaya tanıtmakla kalmayıp genç kadının kalbini de fethetmeye kararlıydı. Rachel ömrü boyunca almaktan kaçındığı risklerin girdabına kapılmış, yıllardır bastırdığı isteklerine teslim olmuştu. Kısa süren gönül ilişkileriyle ünlü bu meşhur playboy, Rachel için göze alınamayacak kadar büyük bir risk miydi? Bu yakışıklı ve seksi adamla ilişkisini profesyonel düzeyde tutmayı başarabilecek miydi? Dahası, bunu istiyor muydu?

Teselli İlişkisi Online Kitap Oku

Teselli İlişkisi .

Benzer İçerikler

Kararsız Gelin – Lucy Gordon – Online Kitap Oku

yakutlu

Kütüphaneci – Logan Belle – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk-ı Kıyamet – Büşra Çivicioğlu – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy