Roman

Veliahtlar – Tuğçe Aksal – Online Kitap Oku

Tuğçe Aksal / Veliahtlar / PDF / Sayfa: 720

İçimizden bir yazar olan Tuğçe Aksal bu durumu oldukça iyi kullanarak yazdığı kitaplara yansıtabiliyor. Bunun sayesinde bizim duygularımıza rahatlıkla uzanırken, kitaplarının satırlarına da bağlıyor. Rengarenk duygularla bezenmiş bir yerli roman olan “Veliahtlar” adlı son romanı sizlerle. Hikayenin dördüncü kahramanı Baharla ayrı bir yolla evrilen hikayede bu bize sunulan bir şans mı yoksa acı mı bunun seçimini yapmaya zorlanacağız.

Veliahtlar Hakkında

Asal, Masal, Hale ve yoncanın dördüncü yaprağı Bahar…

Üç yapraklı olduğunu sanan yonca dördüncü yaprağını keşfettiğinde hayatın kanayan dizlerden çok daha fazlası olduğunu öğrenecekti. Yaprakların her biri, kendi hikâyelerini yazmak isteyince dostlukları ve aşkları ile sınanacaklardı.

Dirseğimin üzerinde doğrulunca baktığım yerin çim değil de yoncalardan oluşan bir alan olduğunu fark ettim. “Batıl inançlarım yoktur ama hiç kimseyi de basit bir karahindibadan şans isterken görmedim. Şansa ihtiyacın varsa dört yapraklı yoncaya sahip olmalısın.”

Beni duymuş muydu? Ne yaptığımı görmüş müydü? Onu bunu bırak, inanmamasına rağmen benim için dört yapraklı yonca mı arıyordu?

“Dört yapraklı yoncaya inanmam,” dedim. “Çünkü daha önce hiç görmedim.”

“Bence şansı getiren, dördüncü yaprak.”

Veliahtlar Online Kitap Oku

Veliahtlar .

Benzer İçerikler

Bin Damla Gözyaşı – Aya Kito – Online Kitap Oku

yakutlu

Melez – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

yakutlu

Kendini Arayan İnsan – Rollo May Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy