$ s

Tutsak – Monica McCarty – Online Kitap Oku

Tutsak / Monica McCarty / PDF / Sayfa: 456

Ateşle oynuyorsan yanmayı göze alacaksın.

Zamanının ünlü denizcisi Erik güçlü ve çekici bedeni yanı sıra zekasıyla neredeyse etkileyemiyeceği bir kız bulunmamaktaydı. Ellie İrlandalı önde gelen elit bir ailenin kızıydı. Fakat taht entrikaları yüzünden şu anlık saklanmak zorundaydı. Erik bir gün kıyıya yaklaşırken kıyıda çırılçıplak çırpınan bir kız gördü ve hemen atlayıp onu kıyıya çekti. Başta her kız gibi oda sıradan biriydi fakat zamanla Erik’in cazibesine karşı koymayı başaran bu kadın giderek çekici ve cazip gelmeye başlamıştı. Ellie her ne kadar özgür ve sağlam duruşuyla bu adama karşı koymaya çalışsa bile bu o kadar kolay değildi.

Tutsak Hakkında

Rakipsiz denizci Erik MacSorley, asla kendisine karşı koyabilecek bir kadınla karşı karşıya gelmemişti – ta ki sırılsıklam halde, yarı çıplak bir “bakıcı kadını” İrlanda kıyılarının açıklarından kurtarana dek. Ama Ellie’nin sıradan görünüşüne kanması bir talihsizlikti; o aslında İrlanda’daki en güçlü asilzadenin özgür ruhlu kızı, Leydi Elyne de Burgh’dü. Daha da kötüsü, bu karşı konulmaz kadın, Erik’in sıra dışı çekiciliğine kapılmayacağını kanıtlamaya kararlıydı. Erik ise onun direnişini, kalbinin derinliklerinde yankılanan bir tutkuyla alaşağı edebilecek kadar ısrarcıydı.

Sadakati her şeyin üzerinde tutan bir adam ve tarihin en zorlu taht mücadelesini tehlikeye atabilecek sırlar barındıran bir kadın. Kral ve vatan uğruna verilen savaşın sesleri karşı kıyılardan yükselirken, Ellie’nin aşkı bir efsaneyi dizginlemeye yetecek midir?

Tutsak Online Kitap Oku

Tutsak Alternatif

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

leyla gibi

yakutlu

Yaban Diyarlardaki Yabancı – Robert A. Heinlein – Online Kitap Oku

yakutlu

Blink – Malcolm Gladwell Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy