Roman

Van Gogh Komplosu – J. Madison Davis Online Kitap Oku

Van Gogh Komplosu – J. Madison Davis ekitap

Van Gogh Komplosu kitabı hakkında bilgiler:

J. Madison Davis'in Van Gogh Komplosu isimli kitabı 320 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Van Gogh’un Chicago’daki bir evin çatı katında, daha evvel hiç bilinmeyen yeni bir tablosunun ortaya çıkması, sanat dünyasını altüst etmişti.
Mossad Ajanı Esther Goren ise, babasının geçmişini araştırmak için geldiği Chicago’da bir anda kendini olayların içinde buldu.Tablolar İkinci Dünya Savaşı sırasında Naziler yönünden çalınmıştı; şimdi ise gerçek sahipleri aranıyordu.
Nazi Cenk suçluları ile tabloların gerçek sahipleri arasındaki bu ölümcül kovalamaca, Amerika’da başlayıp Avrupa’da devam ediyor ve o güne kadar bilinmeyen şaşırtıcı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep oluyordu.
Polisiye Gerilimin rakamlı örneklerinden olan "Van Gogh Komplosu"nda tabloların gerçekliğini ortaya çıkartmak için enteresan ilmi araştırmalar yapılıyor.
Van Gogh Komplosu Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer J. Madison Davis kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Bir Başka Mavi – Amy Harmon – Online Kitap Oku

yakutlu

Şampiyon – Marie Lu Online Kitap Oku

yakutlu

Kuzey ve Güney – Elizabeth Gaskell – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy